>

LEGO Harry Potter Замок Хогвартс (71043)

По Киеву курьером Бесплатно при условии 100% предоплаты

По Киеву почтойБесплатно при условии 100% предоплаты

По УкраинеБесплатно при условии 100% предоплаты

Наложенный платёжСогласно условиям перевозчика

СамовывозБесплатно

Оплатить заказ Вы можете:

 •  наличными при получении товара.
 •  перевод средств на карту.
 •  денежным переводом на расчётный счет.

Реквизиты для оплаты и подтверждении заказа получите при помощи смс сообщения.

6 020 шт.
28 шт.
585 × 485 × 185 мм
16+ лет
Battery 0 шт.

Описание LEGO Harry Potter Замок Хогвартс (71043)

Набор LEGO 71043 Harry Potter станет настоящей коллекционной находкой для всех фанатов саги о юном мальчике – волшебнике. Именно в этом наборе дизайнеры ЛЕГО воссоздали практически реальный масштаб замка Хогвартс и адаптировали размер главных героев саги, «поселив» их в комнаты и залы Хогвартса в масштабе минифигурок. Сет ЛЕГО 71043 содержит только 4 ЛЕГО-человечка – это деканы волшебных факультетов Хогвартса. Зато микрофигурок тут очень много – целых двенадцать! С ними мы сможем отыграть практически все ключевые сцены саги о Гарри Поттере. В наборе ЛЕГО 71043 соблюдены все пропорции для микрофигурок ЛЕГО, также в нем мы найдем отдельно стоящую Визжащую Хижину и много магических аксессуаров.

Отзывы о LEGO Harry Potter Замок Хогвартс (71043)

Оставить отзыв
 • 5.0

  13 Окт, 2020
  Большего набора у меня еще не было. В плане подробностей вообще не видела таких. Самый настоящий Хогвартс со всеми культовыми помещениями и частями интерьера. Это не просто дорогой кусок пластика, как выражались некоторые из моих друзей, это волшебная часть интерьера. Видела, как некоторые подсвечивают замок и получается нереально, но у меня не хватает на это мозгов)
  Достоинства:
  Огромное количество частей, сложная сборка. В нем все идеально. Впечатляющие витражи, арки, башни
  Недостатки:
  Фигурки прям мини-мини, и с ними не повзаимодействуешь как с обычными. Наклеек больше, чем хотелось бы видеть.
 • 5.0

  9 Окт, 2020
  Це просто нереально!! Обожнюю складати лего, а тут ще й з Гаррі Поттером, та ще й такий величезний, аоаоао. Після збірки набору таких масштабів розумієш, що наступний конструктор має бути не гірший. До замку в нас ще була астрономічна вежа 75969, але по-суті немає що порівнювати, коли тут майже в 10 разів більше деталей. Хоча і вежа, і замок виглядають потрясно. Чесно кажучи, складали довго, приблизно місяць, але був справжній азарт закінчити розпочате. По вото напевно не видно, але в наборі просто безліч дрібних деталей, все настільки продумано. Однозначно раджу замовити цей набір, звільнити вдома побільше місця і сісти складати цю дивовижну конструкцію. Впевнений - ви не пошкодуєте.
  Достоинства:
  6к деталей, 28 фігурок, Не знаю як зараз, проте раніше це був 2й за розміром набір лего у світі. Точно допоможе провести цікаво час.
  Недостатки:
  Взагалі не знайшов. Все найс!
 • 5.0

  17 Дек, 2018
  Цей набір дуже крутий, я купив його ще в жовтні, збирав на нього кілька місяців. Найбільше в ньому мені сподобалися різноманітність кімнат і фігурок, інтер'єр і деталізація замку. Виглядає він дуже красиво, його можна розглядати нескінченно, це мій найулюбленіший набір з Lego
 • 5.0

  15 Ноя, 2018
  Я звичайно знала, що в замку буде більше 1000 деталей, але я була просто в шоці від такої величезної коробки. Я уявляла собі її набагато скромніше в розмірах. Замок вражає вже з самої коробки. Від неї просто неможливо відірвати погляд, хоче розглядати і розглядати. В наборі йде 10 мініфігурок, 2 з яких - дементори. У наборі навіть є плащ-невидимка! Син був у захваті, коли в 2018 році Лего випустив серію конструктора з Гаррі Поттером і дуже мріяв про великий замок Хогвартс. Коробку він роздивлявся хвилин 30, забуваючи дихати. Він навіть не просив її відкрити, йому вже було коробки достатньо. Забувши про обід і відпочинок, ми приступили до складання. У коробці виявилося багато окремих пакетиків, кожен з яких був пронумерований. Перші пакети були з деталями для мініфігурок. Їх ми зібрали в першу чергу. Все було поетапно, логічно і зрозуміло. І хоча, замок, ми збирали разом з сином, я впевнена, що він спокійно б зібрав його і сам. Але мені, а потім і чоловікові, теж було дуже цікаво взяти участь у створенні такої казки. Збірка замку була приємним і легким заняттям, ми отримали від неї величезне задоволення. Нам вистачило всіх деталей, все спокійно встало на своє місце.
 • 5.0

  6 Ноя, 2018
  Замок Хогвардс получился супер рельефным и правдоподобным. Но огорчили микро-фигурки. Я понимаю, что они таковые для правдоподобности и удобного размещения, но все же не хватает реалистичности.

Видео Товара

Рекомендуем посмотреть эти товары

801 шт.
8-14 лет
753 шт.
8-14 лет
184 шт.
7+
496 шт.
8+
403 шт.
8+
430 шт.
8+
253 шт.
8+
193 шт.
7+