>
Уточнити наявність
2999 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.
Купити в розстрочку

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

439 шт.
4 шт.
38.2 × 5.6 × 26.2 cm
8+
0 шт.
5.0

Опис

Величезний робот самурая Роніна готовий атакувати двох скелетон армії Лорда Гарматрона. На озброєнні гіганта - міцна сітка і ракетниця, за допомогою якої він розраховує вразити робота скелетонів  - рухомого дроїда з мечем в руці. Поки роботи б'ються, ніндзя Нія взяла в полон другого скелетона, який намагався перешкодити Роніну!

 • 5.0

  9 лис, 2018
  Відмінна модель за адекватною (для Lego) ціною. У наборі два робота і 4 чоловічка. Розмір зібраних моделей невеликий, але кількість деталей досить велике, а складність збірки Середня. Для гри досить рухливих і знімних частин, є гармата, метальник мережі, багато мечів і шабель. Недолік конструктора, типовий для таких тематичних наборів - непридатність деталей для повторного використання (серед них мало стандартних), неможливість комбінування набору з іншими.
 • 5.0

  4 лис, 2018
  Заказал данный конструктор для своего сына. Заказ доставили быстро. Сын был очень доволен такому подарку, он обожает собирать Лего, они интересные и отлично развивают ребёнка.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари