>

LEGO Super Mario Боб-омб (71361-6)

Є в наявності
189 грн
Додати в список бажань Додати в список бажань

По Киеву 80 грн

По УкраинеСогласно условиям перевозчика

Самовывоз.Бесплатно

 

Оплатити замовлення Ви можете:

  •  готівкою при отриманні товару.
  •  переказ коштів на карту.
  •  грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

Опис

Створіть самостійно свою гру
Особливістю ігрових наборів серії ЛЕГО Супер Маріо є нескінченний ігровий процес. Ви не втомитеся з ним грати, адже завжди можна додати щось нове. Це та іграшка, яка ніколи не буде припадати пилом десь на високій полиці, збірка - це тільки початок. Кілька наборів можна з'єднувати в нескінченну кількість комбінацій. Додавайте нові костюми з новими здібностями, маршрути і різних ворогів.

Вибуховий ворог Маріо
Боб-омби - це види, що зустрічаються протягом всієї гри Маріо. Це живі, рушійні механічні бомби з очима, ногами та запальним ключем на спині. Вони є ворогами загального характеру, які вперше з'явилися в Super Mario Bros. 2 і з тих пір з'являлася майже у всіх іграх Mario. Їх зовнішній вигляд, інтелект і статус сильно відрізняються від гри до гри. Вони, як правило, блакитно-чорні, але деякі варіації рожеві або червоні.
Їх можна підбирати і кидати, щоб вони вибухнули. Боб-омби переслідують гравця на місці, запалюють його запобіжник і самознищуються, щоб завдати шкоди. Перед вибухом вони блимають червоним і іноді видають звукові сигнали. Боб-омби зазвичай пов'язані з загоном Купа, і отримують накази від Баузера. Можуть створювати вибухи, вибухаючи самостійно або за допомогою сторонніх персонажів.

Колекціонуйте
Мініфігурки ворогів Маріо - відмінні експонати для колекції. Вони випускаються в непрозорих пакетиках - полібегах, для того щоб придбання кожного нового героя для вас було сюрпризом. Такий же принцип застосовується в попередніх серіях колекційних мініфігурок. Зберіть всіх 10 героїв «Супер Маріо»: Парагумбу, Пухнастика, Колючого, Каскожука, Білла-кулю, Боб-омба, Чіп-Чіпа, Блупера, Піппа, Їжака.

Корисний додаток
Дізнатися цікаві фішки ви можете в додатку LEGO Super Mario. Тут також є інструкція по збірці, і нестандартні рішення для гри. Тематичний чат об'єднує всіх гравців, в ньому вони можуть обмінюватися досвідом спілкуватися між собою.
Купити фігурку LEGO Super Mario Боб-омб (71361-6) ви можете на нашому сайті. Доставка здійснюється не тільки по м. Київ, а й по всій Україні. Всі набори 100% оригінальні і сертифіковані.

Коментарі (0)

Залишити відгук

Будьте першим, залиште свій відгук про цей товар

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

231 шт.
6+
10 шт.
6+
205 шт.
6+
Артикул:
71372
11 шт.
6+
468 шт.
8+
1 010 шт.
8+
180 шт.
6+
464 шт.
8+