>

LEGO Super Heroes Напад Гідромена (Артикул: 76129)

по Києву65 гривень

По УкраїніЗгідно з умовами перевізника

СамовивізБезкоштовно

 

Оплатити замовлення Ви можете:

  •  готівкою при отриманні товару.
  •  переказ коштів на карту.
  •  грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

471 шт.
4 шт.
7+ років

Опис

Набір LEGO Super Heroes 76129 «Напад Гідромена». З деталей конструктора можна зібрати частину Венеції з мостом, де відбувається битва та красиву яскраву гондолу. У наборі передбачена можливість "вибуху" моста і того, хто виявиться там (потрібно просто натиснути на важіль). Також в мосту є невеличке сховище з рубіном, який охороняє щур. Недалеко від моста знаходиться невеликий будиночок-кафе, зі столиком і двома стільцями для відвідувачів, на ньому лежить газета з новиною про Містеріо на обкладинці і його портретом. Збоку каналу є ще одна цікава функція, при натисканні важеля перевертається столик.

У набір входять 4 мініфігурки: ЕмДжей, Пітер Паркер (в повсякденному одязі, з деталлю костюма і шапкою людини-павука або зачіскою), Гідро-мен (як водний елементаль з аксесуаром - частиною водної конструкції) і Містеріо (творець ілюзій).

Коментарі (2)

Залишити відгук
5.0

30 лип, 2019
Покупали для ребенка. Очень порадовал набор по соотношению цена/качество. Хороший пластик, очень понятная инструкция (сыну 6 лет, собрал спокойно, даже не помогали). Постройка небольшая, но достаточно хорошо выглядит - мостик с небольшим декором по бокам. Конечно же в таком наборе главное - персонажи! Здесь 4 фигурки, из которых 3 просто отличные. Мы остались довольны, фанату человека-паука очень понравилось.
5.0

3 тра, 2019
Набір "Напад на Гідромена" сподобався в першу чергу своєю різнопланістю, можна вигадати безліч пригод. Спочатку злодій захопив мост, ми його підірвали разам із злочинчке, потім шукали скарб - рубін. Спобобався столік, що переветається, чудова знахідка - газета. Набір схож на шпигунський, сподобалось розкривати закадки, вигадувати свої. Якість відмінна

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

1 шт.
8-14 років
223 шт.
6-12 років
124 шт.
6-12 років
375 шт.
7-14 років
294 шт.
7+ років
699 шт.
8+ років
2 996 шт.
16+ років
524 шт.
7+ років