>
В наявності у постачальника
189 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

6 шт.
1 шт.
11.8 × 1.5 × 8.7 cm
6+
0 шт.
5.0

Опис

Фігурка ЛЕГО протяжний Міртл буде дивним подарунком для кожної дитини старше 5-ти років. Це мініфігурка з конструктора ЛЕГО, який виконаний в стилістиці персонажів з фільму про Гаррі Поттера.

Знайомимося з Міртл ближче
Усім шанувальникам легендарної фантастики про Гаррі Поттера, знайома це дівчина. Гаррі з нею знайомитися в другій частині фільму під назвою «Гаррі Поттер і таємна кімната». Це «таємницею» кімнатою виявився шкільний туалет Гріфіндор, в якому наш юний чарівник разом з Роном Візлі та Герміоною Гренджер познайомилися із Міртл.

Це дівчина, яка смішно загинула, прямо в шкільному туалеті. З того часу дух Міртл бродить по всьому Гріфіндор і стогне день у день, лякаючи тим самим всіх учнів і викладачів.

Ще одним секретом нашої юної чарівниці є той факт, що Міртл знає всі таємниці оселі Хогвартса. Цим можуть скористатися темні сили, тому дух дівчинки кожен день ховається в потаємних місцях школи магів.

Що собою являє фігурка стогне Міртл
Іграшка LEGO Moaning Myrtle входить в колекцію модельок Harry Potter Series Minifigures, в якій налічується цілих 32 іграшкових чарівників. Серед основних визначних пам'яток фігурки виділяють:
• якісну пластмасу, іграшка повністю стійка до потрапляння вологи, фарби на ній не стираються;
• відповідність персонажеві з фільму про Гаррі Поттера, іграшкова Міртл в точності передає характер переляканої дівчини, чого варто тільки погляд іграшкової модельки ЛЕГО;
• склад з 6-ти деталей, які легко з'єднуються між собою;
• стійкість, моделька юної чарівниці підходить до всіх оригінальним кондукторам ЛЕГО, беручи до уваги серію Duplo для самих маленьких діток.

Де купити стогнуть Міртл
У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент оригінальних мініфігурок з серії Harry Potter Series Minifigures, які з легкістю перенесуть кожну дитину в світ чарівництва і казки. Грати такими маленькими іграшками буде цікаво навіть дітям, старше 7-ми років.

Зібрати всю колекцію Harry Potter Series Minifigures буде справжнім подарунком кожній дитині. Адже вся школа магів Хогвартса, включаючи основних персонажів з фільму про Гаррі Поттера, дуже важлива. Кожна гра з однолітками та друзями перетворитися на захоплюючу пригоду.

 • 5.0

  5 жов, 2020
  Ох, але ж Міртл тут крутааа, ще й цією ілюзією польоту)) Добре, що тут можна замовити одразу потрібну фігурку, а не рандомний пакетик. Саме тому нарешті отримав Міртл. Взагалі, вона з Белатрисою кращі в цій серії. Якщо не помиляюсь, то в минулій її не було, тому так порівняти немає з чим. Образ взагалі дуже вдалий, навіть колір шкіри підкреслює те, що вона привид.
  Достоинства:
  Крута концепція привида. Надійні кріплення. Фарба не злазить - фігурка оригінальна.
  Недостатки:
  немає
 • 5.0

  16 вер, 2020
  LEGO Minifigures Плакса Миртл стала одной из первой минифигурок, которую мы заказали. Размеры и качество понравились.
  Достоинства:
  Фигурка в точности повторяет персонаж саги, нарисованные слезы - яркое тому подтверждение.
  Недостатки:
  Не возможно найти минусы в столь реалистичной фигурке.
  • 30 вер, 2020
   Слезы нарисованные или это наклейка? Из скольки частей состоит фигурка. Спасибо за внимание.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари