>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

542 шт.
3 шт.
262 × 382 × 70.5 мм
8+
Battery 0 шт.
4.0

Опис LEGO Minecraft Перша пригода (21169)

Ось і новинка з серії LEGO Minecraft — набір 21169 Перша пригода. Він точно підійде тим, хто тільки починає збирати набори з цієї колекції, так як в цьому наборі багато мініфігурок, предметів, є багато інтерактивних елементів і досить велика локація.

Кілька рівнів локації

Цей набір розповість нам про пригоди Стіва і Алекс в підземеллі, де були побудовані шахти для видобутку корисних копалин.
Локація поділена на три яруси: два з яких шахти і третій — звичайна поверхня над ними. Зараз розглянемо кожен ярус окремо і заодно розповімо про інтерактивні елементи.

Спуститися до самого низу

На першому рівні знаходиться галявина з деревами, біля яких наші герої розбили свій табір: поставили верстак і піч. На землі можна побачити елемент, що дозволить скинути блоки піску прямо вниз. Це хороший шанс швидко перемогти ворогів, що засіли внизу.

Ліфт з води

Другий рівень відразу привертає увагу вагонеткою на рейках, в якій сидить білий баранчик. Вода з другого рівня тече прямо вниз. Поруч знаходиться один з рухомих елементів, що дозволяють спуститися по водоспаду прямо на останній рівень. Друге інтерактивне пристосування дозволить скинути вагонетку на нижній рівень. Варто тільки натиснути на нього.

Стережись лави

На самому нижньому ярусі можна побачити облаштовану шахту з рейками і дерев'яними опорами. Нижній рівень трохи затопило водою. Шахту охороняють два скелета з луками.

Якщо добре дослідити цей рівень, то можна побачити поклади алмазів. Також цей ярус має кілька інтерактивних елементів.

 • Перший елемент — це блок каменю, який можна провернути і на підлогу розтечеться гаряча лава.
 • Другий елемент являє собою механізм, за допомогою якого можна штовхнути вагонетку по рейках.

Досліджуйте шахти і добудьте цінні ресурси для крафту, купивши набір LEGO Minecraft 21169 Перша пригода в нашому магазині!

Відгуки про LEGO Minecraft Перша пригода (21169)

Залишити відгук
 • 3.0

  27 бер, 2021
  Ем...невже недостатньо у серії базових наборів. Навіть набір 21115 або 21114. Хоча цей явно виграє по ціні. Я б хотів сказати, що набору немає чим здивувати, якщо ви хоч трохи збирали серію. Коли купував, був впевнений, що рейки зможуть з’єднатися з набором 21130, проте вони заблоковані, довелося змінювати це самостійно. Я також порадив би використовувати не лише залізний меч та кирку, але і інші види зброї.
  Достоинства:
  Набір виграє по ціні, адже схожі коштують дорожче. І взагалі, якщо обирати один набір з серії, то цей підійде. Особиливо дітм, які зараз помішані на майні.
  Недостатки:
  Ну таке...звичайний стартовий набір. Рейки на кінцях заблоковані. Фігурки та зброя вже були в серії.
 • 4.0

  2 бер, 2021
  Я вот все не могу вспомнить, вроде бы уже был похожий набор примерно в 2014 году. Подскажите, если кто помнит. Минифигурки здесь похожи на Minecraft Earth, может они оттуда. По крайней мере, фиолетовый кот прикалдесный. Сборка - самая обычная шахта в лесу, есть верстак , забор, печь, дуб и береза. Ну такое, если честно, набор не зацепил. Но хочу выразить респект магазину, начали продавать, наверное, первыми.
  Достоинства:
  В целом похоже на лесной биом майна, с шахтой и рудой. Уникальные минифигурки, вроде из игры.
  Недостатки:
  Ничего прям интересного, кроме кота. Не понял того, что набор выглядит как начало игры, зато уже сразу есть вагонетка.
 • 5.0

  2 бер, 2021
  В моем понимании этот набор - такая себе база уже для последующих. Я имею в виду, что это самый обычный лесной биом с шахтой и более-менее стандартными минифигурками. Здесь есть: мертвый кот, мублум, страная овца, 2 скелета и Алекс со Стивом. Набор отлично дополняет заброшенную шахту. Из функций есть: падение песка, спуск скелета по водопаду и вагонетка (если это можно считать функцией). Такой себе нормальный набор для новичка.
  Достоинства:
  Новые минифигурки, которых я даже не знаю. Шахта сделана не по прямой, а буквой г. Можно обьединить с другими шахтами.
  Недостатки:
  Очередная шахта с лесным биомом.
  • 31 бер, 2021
   Вот именно, подойдет разве что как стартовый, для новичков.

Рекомендуємо подивитися ці товари

518 шт.
8+ років
Артикул:
21153
260 шт.
7+
Артикул:
21164
92 шт.
7+
Артикул:
21158
204 шт.
7+
571 шт.
8+ років
Артикул:
21145
198 шт.
7-14 років
562 шт.
8+
Артикул:
21137
2 863 шт.
12+