>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

247 шт.
2 шт.
282 × 262 × 59 мм
6+
Battery 0 шт.
5.0

Опис LEGO Disney Princess Човен Буна (43185)

Фанатам нового мультфільму під назвою "Райя та останній дракон" від студії Disney точно припаде до душі набір із серії LEGO Disney Princess 43185 Човен Буна. З деталей набору можна побудувати великий човен з накриттям, маленький човен і невелику пристань. У набір входить багато фігурок персонажів з цього мультфільму. Розглянемо всі моделі окремо.

Великий човен

Як ми і говорили, з деталей набору можна побудувати великий човен Буна з дахом. Цей човен наповнений багатьма різними деталями, які додають йому незвичайної краси і антуражу. Перше, що кидається в очі — це велика жовта креветка з вусиками на даху човна. Човен керується завдяки великому веслу ззаду. По всьому човні знаходиться багато маленьких деталей:

 • прапор,
 • ящик з різними фруктами,
 • риба,
 • скриня із зіркою,
 • невеликий білий чайник.

Також в цьому човні з набору ЛЕГО 43185 є приховане місце, де герої ховають важливу карту. Щоб її дістати, досить відкрити люк спереду корабля.

Маленький човен

Також можна зібрати маленький човен, на якій люблять плавати спритні і моторні онгі. На маленькому човні теж присутній прапор і невелика діжка з екзотичними фруктами.

Пристань

З кубиків LEGO додатково можна побудувати і пристань, до якої можна підпливти на човнах. Вся пристань обросла якимись рожевими квітами. На її стінах повно різних вивісок, а на краю сушиться рибка.

Фігурки з мультфільму

Звичайно ж в наборі є фігурки Буна, Сісу в людській подобі і трьох спритних онгі.

Зберіть всі моделі і повторіть історію з мультфільму або придумайте власний сюжет!

Купити набір ЛЕГО Disney Princess 43185 Човен Буна можна в нашому магазині!

Відгуки про LEGO Disney Princess Човен Буна (43185)

Залишити відгук
 • 5.0

  30 бер, 2021
  Повністю погоджуюсь з тим, що цей набір найкращий з підсерії по Райї. В ньому чудові мініфігурки: Бун, Сісу в людському обличчі та 3 мавпочки. Шкода, що немає тієї малечі, яка була в банді з мавпами. Зато є 2 човна та невеликий ринок (вже не пам’ятаю що це точно було). Та й взагалі, можна ще зробити декілька наборів по серії, з тими ж кольоровими драконами.
  Достоинства:
  Набір чудовий. Максимально схожий на мультфільм. Багато деталей: креветка, шляпка в мавпи, карта.
  Недостатки:
  Ну як це мавпи і без тієї маленької дівчинки. Не вистачає її.
 • 5.0

  5 бер, 2021
  Бун - наш улюблений персонаж мультфільму, тому питання з вибором набору навіть не стояло. І він не розчарував, діти одразу вигадали багато ігор. Окрім великого човна, в наборі також є менший з мавпочкою та щось на кшталт плавучого ринку. А скільки тут бананів, більше можливо тільки мавпочок. Якщо хтось не помітив, то придивіться до човна Буна, на горі величезна тепло-жовта криветка.
  Достоинства:
  Мавп круто можна розмістити одна на одній, а у найвищої смішний капелюшок. На верху найбільшого корабля величезна криветка. На додаток - невеликий ринок.
  Недостатки:
  Маленький набір(
 • 5.0

  5 бер, 2021
  Из всех этих новых наборов по Райе, этот мне понравился больше всего. Набор включает в себя детализированную лодку с большими и маленькими украшениями из креветок, красочную платформу, весло и люк, а также док-станцию ​​с небольшим рынком, небольшую лодку и множество аксессуаров и игровых стартеров. Как видите, заняться тут будет чем. Жаль только, что деталей не так много, я была бы не против и получить и большие лодки.
  Достоинства:
  У нас все в семье обожает лего-лодки, гораздо интереснее каких-то зданий. А тут еще и так много интересностей помимо них.
  Недостатки:
  Если вы до этого не посмотрели мультик с детьми, то после покупки точно придется)
  • 1 кві, 2021
   Ну і ще палац непоганий, можна пограти з кімнатами. А от Сісу не пораджу. Хоча вона мену дуже сподобалась у мультфільмі.

Рекомендуємо подивитися ці товари

105 шт.
5+
302 шт.
6+
111 шт.
5+
168 шт.
4+
116 шт.
4+
108 шт.
4+
380 шт.
6-12 років
Артикул:
43187
369 шт.
6+