>
Під замовлення
17999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву кур'єром: безкоштовно (100% передоплата)

По Києву поштою: безкоштовно (100% передоплата)

По Україні: безкоштовно (100% передоплата)

Накладений платіж: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

За умови передоплати відправка і доставка даного набору здійснюється безкоштовно.

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

2 670 шт.
7 шт.
58.2 × 9.1 × 48 cm
16+
0 шт.
5.0

Опис

Величезна карусель виблискує багатим оздобленням і вогнями, приваблюючи на свій круглий поміст дітлахів (та й дорослих, котрі сумують за дитинством теж). Під жовтим шатром каруселі обертається по колу цілий зоопарк екзотичних тварин, на яких сидять веселі дітлахи. Тут є білосніжний лебідь, смугастий тигр, рожевий фламінго, весела жабка, незворушний слон. Обслуговує карусель вусатий білетер, що стоїть в маленькій касі. У рух громада атракціону приводиться невеликою ручкою і приводами, що йдуть від неї під настилом каруселі, однак, за допомогою набором LEGO 8883 (мотор Power Functions середнього розміру) і LEGO 88000 (батарейний відсік Power Functions) ви можете зробити карусель електричною, що працює на батарейках. Всього в наборі 7 мініфігурок.

 • 5.0

  9 лис, 2018
  Долго выбирала конструктор для своей дочери, хотелось что-то такое ей взять, что понравится ей по тематике. Не прогадала с выбором, во-первых, много деталей, следует потренировать мелкую моторику и логику, образное мышление, чтобы собрать в единое целое карусель. Также здорово, что в наборе аж целых 7 минифигурок, не часто такое увидишь, теперь, выбирая любой другой набор дочери в подарок, у неё уже будет солидный запас героев, а значит играть будет гораздо веселее. Еще хочу в скором времени приобрести LEGO 8883 специальный моторчик в дополнение к этому набору, с помощью которого карусель сможет вращаться.
 • 5.0

  23 жов, 2018
  Это лучший конструктор Лего, который мы покупали и который я вообще когда-либо видела! И если его правильно собрать, то можно получить действительно целый аттракцион, у нас получилось!

Рекомендуємо подивитися ці товари