>

LEGO BOOST Набір для конструювання і програмування (Артикул: 17101)

Очікується
4599 грн.
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.

По КиєвуБезкоштовно за умови 100% передоплати

По УкраїніБезкоштовно за умови 100% передоплати

Наложений платіжЗгідно з умовами перевізника

СамовивізБезкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •  готівкою при отриманні товару.
  •  переказ коштів на карту.
  •  грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати уточнюйте у оператора при підтвердженні замовлення.

843 шт.
0 шт.
540 × 282 × 91 мм
7-12 років

Опис

Набір LEGO 17101 Boost представляє з себе нового, досить незвичайного керованого робота на ім'я Верні, який має цікавий спектр можливостей. Рухомий робот на гусеницях може трансформуватися в ще 4 моделі:

– всюдихід MTR-4
– кота Френкі
– "гітару 4000"
– незвичайний конвеєр, що імітує заводську лінію LEGO по збірці крихітних моделей конструктора.

Верні може розуміти людську мову і реагувати на неї за допомогою своїх датчиків, показувати свій характер, точно визначати відстань до об'єктів і під'їжджати до них з різною швидкістю, переміщати предмети. Широкі і надійні гусениці дозволяють програмованому роботу впевнено пересуватися навіть по нерівній місцевості, змінюючи свій маршрут і навіть швидкість пересування. Варто також відзначити і "інтелект" робота - він розуміє своє положення в просторі, відчуває під собою тверду опору, реагує на питання, звернені в його бік і навіть вміє пускати снаряди за допомогою невеликого пускового пристрою.

Управління роботом здійснюється за допомогою безкоштовного додатку, який включає в себе і інструкції по складання всіх п'яти моделей. Живлення електронних блоків набору здійснюється за допомогою шести батарейок типу ААА на 1,5 V. Основний "мозок" робота - модуль Move Hub, він сумісний з більшістю сучасних планшетів, що працюють на платформах iOS або Android (Додаток LEGO® BOOST доступний тільки для планшетів, список підтримуваних пристроїв можна подивитися на офіційному сайті). Модуль має порт Bluetooth "вхід - вихід", датчики нахилу, різнокольорову підсвітку. До нього можна підключити додаткові прилади - тахометр і двигун (для автономного руху робота і регулювання його швидкості), динамік і мікрофон, забезпечивши робота Верні "розумінням" людської мови і можливістю самому подавати звукові сигнали.

Набір ЛЕГО 17101 Boost простіше за функціоналом, ніж набори LEGO Mindstorms, проте відмінно підійдуть в якості першого набору для дитини з базовими можливостями програмування.

Коментарі (0)

Залишити відгук

Будьте першим, залиште свій відгук про цей товар

Відео товару

Рекомендуємо подивитися ці товари

Артикул:
31313
601 шт.
от 10
1 шт.
10+
790 шт.
4-99 років
1 шт.
7+
1 шт.
10+
1 шт.
8+
1 шт.
10+
Артикул:
75048
234 шт.
8+ років