>
В наявності у постачальника
599 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

148 шт.
2 шт.
26.2 × 11.8 × 19.1 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

Прогулянка на яхті з друзями, що може бути прекрасніше? Хіба що занурення під воду з яхти у справжнiй екіпіровці! Забирай швидше LEGO 60221 «Яхта для дайвінгу» та поринь у цю незабутню подорож. Стривай! Що це там? ... Це ж скриня зі скарбом! Піднімай її скоріше на яхту і подивися що ж там, тільки будь обережний, в цих краях водиться риба-меч!

Особливості:

 • Включає 2 мініфгуркі дайверів.
 • Збірна яхта для дайвінгу має знімний дах і поворотний прожектор.
 • Збірне дно океану зi скринею скарбiв.
 • Допоміжні елементи включають водолазне спорядження, підводний бластер, елемент дорогоцінного каменю, відеокамеру, кисневу маску, рибу-меч, краба і збірний буй.
 • Яхта має висоту 8 см, довжину 23 см і завширшки 6 см.
 • Сцена морського дна має висоту 5 см, завширшки 4 см і глибину 4 см.
 • 5.0

  24 гру, 2020
  Я доволен постройкой этого набора. Мне он нравится по трем причинам: лодка плывет, есть акула и стоит своих денег. В последнее время цены на такие наборы с лодками и акулами очень дорожают, но тут все гуд. Цена и играбельность отличные.
  Достоинства:
  Внутри яхты есть кровать. +много всяких приколюх, по типу арбузика.
  Недостатки:
  Единственное разочарование заключалось в том, что палуба яхты на фотографиях темно-коричневого цвета, а та, что я получил, была коричневой или "кирпично-желтой". Также не могу назвать сборку сложной.
 • 5.0

  24 гру, 2020
  Я купил это для аквариума, который заводил для своего сына. Я давно хотел поместить Lego туда, и я рад сообщить, что выглядит это потрясающе. Этот набор был хорошо разработан с некоторыми классными аксессуарами. Мой сын весело играл с ним, прежде чем он попал в аквариум. Набор находится там уже несколько месяцев и держится хорошо. Он прекрасно очищается, когда на нем начинают расти водоросли. Определенно хорошая покупка, независимо от того, как вы с ней играете.
  Достоинства:
  Как видите, можно использовать и не совсем стандартно. Например, как мы, поместили в аквариум. Теперь у нас есть собственная затонувшая субмарина.
  Недостатки:
  Вроде нету, хотя мы с ним особо не играли.
 • 5.0

  24 гру, 2020
  Это симпатичная классическая лодка с элегантным дизайном и достаточным пространством для двух минифигурок как в каюте, так и на палубе. Несмотря на небольшое количество фигур, в этом наборе много всего, что облегчает игру как на лодке, так и под водой. Основная часть яхты представляет собой цельную деталь, на которую уже далее все пристраивается. Вы также получите парочку симпатичных минифигурок с накладками для волос и шлемов, а также несколько аксессуаров, таких как фотоаппарат, видеокамера, бутылка с водой и дольки арбуза! Количество морских обитателей - отличное дополнение, которое, безусловно, увеличивает игровую ценность. Есть несколько наклеек, с которыми придется побороться, особенно по бокам яхты.
  Достоинства:
  Много приятных мелочей. Красивая яхта.
  Недостатки:
  Нет.
 • 5.0

  7 вер, 2020
  Ця яхта прекрасно плаває у справжній воді (це запитання цікавило мене перед купівлею більше за інші). Плюс - скриня зі скарбами, риба-меч і двійко дайверів з повним обладнанням, яке оцінять шанувальники підводного спорту))) З цим набором проблема "відправити дітей у ванну" змінилась на "забрати дітей з ванни і простежити, щоб вони не тягнули туди дрібні деталі).
  Достоинства:
  Плаває у справжній воді
  • 24 гру, 2020
   Я чомусь думала, що плавати не буде. Але якщо дійсно тримається на воді, то звичайно придбаю набір сину.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари