>
×

Повідомлення про стан

'variables'

LEGO City Пасажирський потяг (Артикул: 60197)

Уточнити наявність
4499 грн.
Додати в список бажань Додати в список бажань
Купити в розстрочку

По Киеву курьером Бесплатно при условии 100% предоплаты

По Киеву почтойБесплатно при условии 100% предоплаты

По УкраинеБесплатно при условии 100% предоплаты

Наложенный платёжСогласно условиям перевозчика

СамовывозБесплатно

Оплатить заказ Вы можете:

  •  наличными при получении товара.
  •  перевод средств на карту.
  •  денежным переводом на расчётный счет.

Реквизиты для оплаты и подтверждении заказа получите при помощи смс сообщения.

677 шт.
4 шт.
6-12 років

Опис

Пасажирський поїзд LEGO® City 60197! Цей набір оснащений моторизованим двигуном з 10-швидкісним дистанційним управлінням за допомогою Bluetooth, кабіною водія з вікном, що відчиняється, 2 вагонами зі з’ємним дахом, сидіннями і столами, повноцінною залізничною колією з 16 вигнутими і чотирма прямими рейками, а також платформою з 2 сидіннями і картою обслуговування поїздів, сигналом поїзда і 4 мініфігурки LEGO. Мініфігурки, які входять в набір: 2 пасажири, провідник і машиніст поїзда. Аксесуари включають в себе 3 чашки, 3 кекси, хот-дог, круасан, сумку і валізу з коробкою LEGO® всередині.

Рейки можна встановлювати по-різному, в залежності від вашого бажання.

Пульт вимагає наявність батарейок (не входять в комплект).

Поїздом можна керувати за допомогою програми для смартфона під назвою LEGO Powered Up, вперше анонсованої з новим конструктором App-Controlled Batmobile. Судячи по зображенню його інтерфейсу, можна з упевненістю сказати, що додаток дасть змогу використати більше функцій керування, ніж пульт дистанційного керування. Найбільш очевидні функції, які потрібно інтегрувати в додаток, - це світлові і звукові ефекти.

Коментарі (1)

Залишити відгук
5.0

18 чер, 2019
Буквально місяць тому купували цей набір в подарунок племіннику на день народження. вони з сином зайнялися ним на цілий вечір, обох не видно і не чути було. А тут на днях побачила цей набір у вас, і вирішила придбати його для нашого шибеника. Як він радів.. Загалом, весь вільний час проводить з цим Пасажирським поїздом. Постійно придумуючи все нові і нові ігри. Нам це дуже подобається, тим більше, що пластик якісний, без запаху, деталі зрозумілі і барвисті. Ось було б ще величезним плюсом, якщо продавалися вони не просто в коробці, а в якомусь боксі або валізці, а то коробка вже так пошарпалася, що не затримує в собі вміст.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

249 шт.
5-12 років
Артикул:
30314
45 шт.
5-12 років
663 шт.
6-12 років
426 шт.
7-12 років
322 шт.
7-12 років
70 шт.
5-12 років
786 шт.
7-12 років
200 шт.
6-12 років