>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

790 шт.
9 шт.
480 × 378 × 94 мм
6+
Battery 0 шт.
3.7

Опис LEGO City Центр міста (60292)

Знаєте, де ви зараз? Вірно, це саме серце міста LEGO City, а саме набір LEGO City Центр міста (60292), який відкриває вам всю свою простоту і красу міста одночасно.

Тут є де перекусити, ресторан з найсмачнішою піцою в місті вже підготував для вас свій столик. Але що ж це? Пожежа? Бачите, до піцерії під'їхали пожежні, напевно, щось загорілося на кухні. Хтось казав, що там працює стажер, може, це він випадково з чимось не впорався. Але не варто хвилюватися, пожежні знають свою справу і виконують її професійно, ще мить — і пожежі більше немає.

Зверніть також свою увагу на станцію утилізації: LEGO City пильно стежить за переробкою відходів, і кожен громадянин міста розуміє і знає всю важливість сортування і переробки сміття. А ви сортуєте сміття?

Також в наборі ЛЕГО Сіті 60292 представлена ​​автомийка, зарядка для електрокара. Ви зможете не тільки зарядити свій електроавтомобіль, але і вимити його до блиску і скрипу на автоматичній мийці.

Ще ви зможете відвідати зал бойових мистецтв, де досвідчений майстер навчає всіх бажаючих. Запишіться на перше пробне заняття абсолютно безкоштовно. А краще — вирушайте на тренування цілою компанією, разом завжди веселіше.

На дитячому майданчику весело грають діти, а всі елементи центральної площі міста активно заповнені людьми: городяни і гості міста прекрасно проводять свій вільний час, приєднуйся до них прямо зараз!

Ах, що тут ще відбувається? Поліція, прямо на очах усього міста, затримує злочинця, цікаво, що він зробив? Він злодій, грабіжник чи шахрай?

Що в коробці? 790 деталей, 9 мініфігурок, інструкція по збірці.

Купити набір ЛЕГО City Центр міста (60292) можете в нашому інтернет-магазині.

Відгуки про LEGO City Центр міста (60292)

Залишити відгук
 • 4.0

  15 січ, 2021
  Цена конечно высоковата для лего-города. Зато по наполнению он неплох. Дороги просто великолепны и произвели революцию в Lego City. Мусоровоз собирает ящики и начинает движение, бросая их на свой прицеп, а автомойка перемещает свои щетки, когда через нее проходят машины. Я бы также рекомендовал получить запасной дорожный набор. Это дешево и позволит вам легко делать то, что нравится.
  Достоинства:
  Неплохое наполнение и функции. Подойдет как стартовый набор для города.
  Недостатки:
  Цена высоковата и я понимаю что так получилось как раз за счет новых дорог.
 • 5.0

  15 січ, 2021
  Это такой отличный набор LEGO! Мы с сыном получили огромное удовольствие, собирая это вместе. Ему 8 лет, и я не чувствовал, что это было слишком сложно для него. Мне нравятся дорожные плиты и то, что в серии есть другие наборы, которые позволяют им соединяться вместе. В наборе так много деталей, которые делают его потрясающим. У автомойки есть маленькие щетки, которые двигаются на рычагах, когда вы проталкиваете машину. Мне нравятся маленькие мусорные баки, в которые можно класть маленькие бутылки. Цена для меня немного высока, но я понимаю, что наборы лего никогда не были очень дешевыми.
  Достоинства:
  Есть небольшие детали, которые качественно улучшают набор, те же щеточки на мойке. Понравилась дорога.
  Недостатки:
  Та не знаю, нормально вроде...
 • 2.0

  13 січ, 2021
  Типичный набор лего-города. И что-то в последнее время они меня сильно разочаровывают. Стоимость продолжает расти, и это того не стоит. Дорожные элементы не совпадают с дорожными плитами, которые компания Лего продает в течение многих лет. Хорошо только то, что в нем куча больших деталей и можно собрать автомойку. В остальном же просто бред, скучная сборка без интересных функций.
  Достоинства:
  2 звезды за наличие автомойки.
  Недостатки:
  Минифигурки простые, как и сама сборка. Набор не о чем.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

Артикул:
60215
509 шт.
5+ років
Артикул:
60198
1 226 шт.
6-12 років
374 шт.
6-12 років
677 шт.
6-12 років
Артикул:
60110
919 шт.
6-12 років
310 шт.
5-12 років
Артикул:
60173
303 шт.
5-12 років
327 шт.
5+ років