>

LEGO City Авіабаза (Артикул: 60210)

По Киеву курьером Бесплатно при условии 100% предоплаты

По Киеву почтойБесплатно при условии 100% предоплаты

По УкраинеБесплатно при условии 100% предоплаты

Наложенный платёжСогласно условиям перевозчика

СамовывозБесплатно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •  готівкою при отриманні товару.
 •  переказ коштів на карту.
 •  грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати уточнюйте у оператора при підтвердженні замовлення.

529 шт.
6 шт.
6+ років

Опис

Наглядайте за порядком у місті разом з LEGO 60210 «Повітряна поліція: авіабаза». Невідомий автомобіль заїхав на територію поліцейської дільниці... стривайте, особливо небезпечна злочинниця втекла! З вежi спостереження лунає сирена, літак готовий до зльоту, скоріше, не впусти їх! У них на хвості поліцейський мотоцикл, наздоженiть злочинців, а потім хапай парашут і стрибай, щоб затримати їх.

Особливості:

 • Включає 6 мініфігурок: 2 поліцейських, 2 повітряних поліцейських i 2 злочинця.
 • Збірна поліцейська дільниця із вежею спостережння має кабінет службовців поліції, камероу ув'язнених з ліжком, шоломи, наручники і рації, на даху спостережної вежі встановлена ​​супутникова антена, що дозволяє стежити за повітряним рухом.
 • Збірний поліцейський літак має люк для стрибків з парашутом.
 • З аксесуарів включає в себе кавоварку і кухоль, екран ПК, камеру відеоспостереження, 2 екрани в диспетчерській вежі, 3 пари наручників і шоломів, 2 рації і поліцейський капелюх.
 • Автомобіль шахраїв має гак, щоб допомогти втекти спільникові.
 • Помістіть поліцейського з парашутом у нижній частині літака і тиснiть на важіль, щоб запустити його.
 • Поліцейська дільниця має висоту понад 25 см, ширину 22 см і глибину 5 см.
 • Літак має розміри 13 см у висоту, 30 см в довжину і 39 см в ширину.
 • Автомобіль має висоту 4 см, довжину 12 см і завширшки 4 см.
 • Розмір парашута в висоту 29 см і 20 см в ширину.

Коментарі (3)

Залишити відгук
5.0

15 січ, 2019
На випускний у дитячому садочку прийнято дарувати подарунки саду. Ми обрали LEGO City Авіабаза. Набір якісний, до того ж лего жодного разу не підвів. у наборі 529 діталей. Цей набір став основою нової ігрової зони для хлопчиків. Сподобалось те, що у наборі все продумано є і літак, і парашут, і поліцейський відділок з полісменами. Набір не має дешевого неприямного запаху. Рекомендую.
5.0

21 січ, 2019
Набор мне очень понравился, прежде всего, красивым самолетом внушительных размеров с хорошей детализацией - двигатели, шасси, закрылки, носовая часть - все это выглядит здорово. В самолете снизу есть также специальный отсек, из него могут быть сброшены герои на парашюте, входящие в комплект. Для этого на самом парашюте предусмотрено специальное крепление. Стоит отметить также наличие шести минифигурок в комплекте, в сравнении с другими наборами Lego, это немало. Есть также здесь полицейский участок с клеткой для заключенных, само здание напоминает диспетчерскую вышку, которая обычно располагается во всех больших аэропортах. С помощью автомобиля можно попробовать вызволять героев, которые находятся за решеткой, прикрепив к его задней части небольшой трос. Ну а полицейские на мотоцикле, самолете, специальном реактивном ранце могут попытаться вновь задержать сбежавших преступников.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

364 шт.
5-12 лет
Артикул:
60173
303 шт.
5-12 років
249 шт.
5-12 років
374 шт.
6-12 років
144 шт.
5-12 років
239 шт.
5-12 років
2 шт.
5+
919 шт.
6-12 років