>
Під замовлення
1499 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

299 шт.
2 шт.
35.4 × 7 × 19.1 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

Працьовита команда двох веселих робочих з набору LEGO 60152 City "Збиральна техніка" готова по перому поклику виїхати на прибирання завалів будівельного сміття, бруду, снігу, дерев, що впали ві інших перешкод на дорогах ЛЕГО Сіті. У розпорядженні двох невтомних ремонтників є:
- Вантажівка з відкидними бортами для збору сміття і з щітками на бампері для підмітання вулиць.
- Платформа - причіп вантажівки.
- Колісний екскаватор з кабіною, що обертається і ковшем для риття котлованів і збірки крупного сміття.
- Інструменти, застережний знак і дорожні загородження.

Такий багатий набору ЛЕГО 60152 арсенал дозволяє робочим негайно почати операцію по розчищенню доріг та вулиць. Ось і зараз вони працюють, очищаючи заданий квадрат території від руїн фундаменту будинку - незабаром на цьому місці буде прокладено нове шосе.

 • 5.0

  17 гру, 2018
  Племіннику чотири рочки, але вона швидко освоїв цей конструктор.З замовленням взагалі проблем не було.Все робили та фігурки хорошої якості, яскраві.Граємо тепер разом, заманює і розвиває фантазію у дитини.
 • 5.0

  17 гру, 2018
  Племінник цікавиться технікою,колись на вулиці ми побачили прибиральну техніку, Артем зацікавився. Вирішив знайти щось подібне у лего. Замовив набір LEGO City Прибиральна техніка. Отримали швидко. Зібрали машини, розтавили знаки, розкидали сміття. Гра почалась. Завдяки цьому набору та придуманній грі Артем полюбив прибирати, Набір якісний, нарікань не має.
 • 5.0

  27 жов, 2018
  Мне нравится, что набор стоит не дорого и в нём 2 машины и фигурки. Машины приличного размера и красивого цвета. Ребёнку 3 года, но он и разбирает и собирает машинки самостоятельно и разыгрывает в ролях сценки.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари