>
Під замовлення
2499 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

249 шт.
2 шт.
26 × 6.1 × 19.1 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

Любителі смачно і ситно поїсти напевно оцінять сервіс цього незвичайного автофургона з набору ЛЕГО 60150. Жовтий мікроавтобус з емблемою компанії "City Pizza" легко трансформується в точку продажу готової випічки, а дівчина-кур'єр розвезе віддалені замовлення на своєму моторолері по всьому ЛЕГО-місту. У наборі LEGO 60150 City "Фургон-піцерія" також є стійка з парасолькою-навісом, де покупці можуть поїсти піцу і реалізована функція відкривання бічних панелей автобуса вгору.

 • 5.0

  24 чер, 2021
  Заказывал ещё давно, но написать отзыв руки дошли только сейчас.
  Достоинства:
  Интересная и приятная сборка, сама модель выполнена аккуратно, есть много полезных деталей, и неплохие фигурки. Про качество говорить нечего, она замечательное .
  Недостатки:
  Деталь зонтика плохо крепиться.
 • 5.0

  17 вер, 2020
  В комплект конструктора входит: сама машинка - пиццерия, две фигурки человека (продавец пиццы и девушка - доставщик пиццы), мопед, шлем для мопеда, сама пицца, коробка для пиццы, столик с зонтиком, картофель фри, чашка. У фургона открывается витрина и двери. В общем у нас есть все для игры. Поразила продуманность машина, ее маневренность.
  Достоинства:
  Очень качественный, интересно собирать, подробная инструкция, классные игрушки получаются, очень яркий и разнообразный
 • 5.0

  15 чер, 2019
  Як завжди ідеальна якість. Всі деталі добре підігнані, немає щілин, нічого не розходиться, немає аблоя, нічого ненадо підпилювати, 2 Інструкції - як зазвичай у справжнього лего все зрозуміло і покроково. Виглядає красиво Є мопед доставщицы піци. Диски з гумовими шинами. Чоловічок А ньому стоїть. У мопеда є кермо з нахилом і підніжка. В комплекті запасна підніжка. Кермо не повертається. На мопеді верхня коробка з піцою. У дівчини доставщіци на заміну або волосся або шолом. Шолом не гладкий (не як звичайні для поліції або пожежників). В комплекті запасне скло. Столик з парасолькою. На столику за інструкцією лежать два прикольних шматочка 1/4 піци (принт). Є дві двері Капот з однієї запчастини. З такого потім можна робити мікроовтобуси і вантажівки.
 • 5.0

  8 січ, 2019
  Пицца! Пицца! Знала, что точно эта машина понравится, ведь там делают пиццу! А еще есть девочка на скутере. Без проблем собрали эту машину, ребенку было сложно только поставить дверцу микроволновки. Разбиралась и собиралась уже много раз: снимал/вешал ставни, переставлял фигурки, делал кабриолет, переделывал внутри кухню, угощал нас картошкой и пиццей. Особенно по душе пришлась именно машина. Столик просто валяется, прикрепить его к лего-панели у меня вышло всего один раз и то с попытки 20й. У скутера потерялась довольно быстро подножка, но хорошо, что была запасная в комплекте. Из непонятного: не поняла как закрываются полностью боковины фургона. Если смотреть инструкцию и делать все по ней, то полностью боковины не закрываются в реальности. Этому мешают серые квадратные панели возле крепления. Если их снять, то тогда все створки закроются. Мне это было не принципиально, но в инструкции показано, что все закрывается. Ставлю 5 баллов, так как интерес к конструктору есть, а нюанс совсем не влияет на использование и игру.
 • 5.0

  13 лис, 2018
  Відмінна машинка за свої гроші (в порівнянні з іншими наборами Lego). Машинка досить велика, по картинці здавалося вона буде менше. Відмінні відкидні двері, багато внутрішніх фенечек типу плити і піци. Якщо у вас є інші набори з Lego City, то піцерія теж буде в тему. Зазвичай маленькі діти знають, що таке піца (на відміну від в'язниць, джунглів та інших нінзяго), тому довго пояснювати що навіщо і чому-не потрібно :) З невеликого мінуса-кострубатий столик-грибок із зеленим дахом, але це вже якщо зовсім чіплятися

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари