>
Уточнити наявність у постачальника
1999 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.
Купити в розстрочку

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

152 шт.
0 шт.
14 × 4.5 × 12.5 cm
7+
0 шт.
4.5

Опис

Хрю хрю!
Маленька рожева з великими вухами й маленьким хвостиком — хто це? Зустрічайте конструктор ЛЕГО 40186 «Рік Свинки», який присвячений китайському місячному календарю і безпосередньо збирається в дуже милого порося. Фігура LEGO 40186 оснащена головою, що обертається і рухливими вухами, руками і ногами. У комплект також входить виставкова підставка з елементами квітів і листя, а також тиснений грошовий конверт з китайським золотим принтом.

Коли і навіщо купувати?
На лицьовій стороні коробки є спеціальні поля, де ви можете написати ім'я та побажання для адресата, якщо збираєтеся подарувати даний конструктор. А можливо, ви хочете придбати таку свинку собі в колекцію? Звучить цілком логічно, адже дану модель не обов'язково купувати саме в рік свинки. Компанія LEGO щорічно випускає конструктори з символом року, тому ваша колекція може початися з порося!

  • 5.0

    16 кві, 2021
    Он поставляется в коробке с откидной крышкой, которую можно открыть, не разрывая. Денежный конверт внутри является важным аспектом и может быть наполнен купюрами перед покупкой. Китайские денежные пакеты часто бывают красными и золотыми, поэтому у этого есть золотое тиснение: 2019 спереди и свинья на обороте. Свинья установлена ​​на круглое основание, которое по стилю похоже на те, что были в предыдущих наборах. Само животное выглядит очень мило, и приятно видеть, что оно смоделировано в розовом, а не в каком-то неподходящем цвете.
    Достоинства:
    Изогнутые контуры туловища продолжаются вокруг спины. Шея находится на поворотном шарнире, и передние лапы можно повернуть, чтобы при желании переставить их позади задних.
    Недостатки:
    Не обнаружил. Это крутой подарок!
  • 4.0

    16 кві, 2021
    В целом это хороший набор с довольно милой свинюшкой. Однако я также взял крысу и она мне понравилась больше. Хотя по сборке и идеи они максимально похожие. Хотя здесь мне очень понравились глаза. Такие они по своему забавные и глупые. Вот только хвост - ужас. Это ж не крыса какая-то, зачем такой длинный хвост. Можно же было сделать какую-то завитушку.
    Достоинства:
    Как по мне, то набор подойдет не только к Новому году свиньи, но и в целом к коллекции наборов. Она не особо тематическая, поэтому впишется куда угодно.
    Недостатки:
    Что за длинющий хвост? Дизайнеры лего вообще когда-то видели свинок?

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари