>

LEGO Super Mario Набір персонажів - Повний набір (71361-11)

По Киеву 80 грн

По УкраинеСогласно условиям перевозчика

Самовывоз.Бесплатно

 

Оплатити замовлення Ви можете:

  •  готівкою при отриманні товару.
  •  переказ коштів на карту.
  •  грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

Опис

Колекція мініфігурок за мотивами улюбленої гри.
Якщо ви хочете обзавестися відразу повною колекцією нестандартних мініфігурок ЛЕГО у вигляді ворогів Маріо - купити відразу готовий набір - відмінне рішення. Адже не потрібно витрачати час на придбання великої кількості однакових персонажів. Крім того, це зручно при знайомстві з серією, адже ви зможете подивитися на властивості всіх фігурок і зрозуміти, яка вам найбільше подобається.
Особливість серії мініфігурок LEGO Super Mario в тому, що це не просто красиві фігурки без будь-яких функцій, а цілком самостійні іграшки, які є незамінною частиною світу Супер Маріо. Додавайте їх на маршрут свого персонажа і створюйте нові рівні гри. Взаємодіючи з кожною фігуркою, персонаж Маріо по-різному на них реагує. Так як це його вороги, вам потрібно з ними боротися. Додавайте більше ворогів для того щоб ускладнити собі задачу і тренувати свої вміння. Чим складніше рівень - тим цікавіше грати.

Познайомимося ближче
Колекція представлена ​​10 найпоширенішими ворогами Супер Маріо: Парагумбою, Пухнастиком, Колючим, Каскожуком, Біллом-кулею, Боб-омбом, Чіп-Чіпом, Блупером, Піппою, Їжаком. Хто з них хто?

Парагумба - вороги, які мають крильця на голові (схожі на вуха), і рухаються хвилеподібною траєкторією в напрямку гравця. Вони скидають на гравця Мінігумб, які представляють собою зменшену версію звичайних Гумб.

Пухнастики - це маленькі істоти з чорним хутром з незвичайними колючими тілами. У них два косих ока і великі зуби. Незважаючи на деякий рівень інтелекту і здатность говорити, Пухнастики, здебільшого, дикі

Колючкін - це маленький, але міцний, вихованець лакіту з червоним колючкуватим панциром. Їх часто кидає Лакітус в необмежених кількостях, але іноді він з'являється і сам. Каскожуки атакують в основному, йдучи до персонажа. Якщо жук наближається до виступу, він випадає з нього.

Кулі Білл - кулеподібні снаряди, які, як правило, знаходяться під контролем Баузера, виступаючи в якості ворогів. Кулі Білл - це чорні антропоморфні ракетоподобні істоти. У них очі з чорними зіницями, райдужними оболонками і двигунами ззаду, що дозволяє їм рухатися по повітрю.

Боб-омби - це живі, механічні бомби, які рухаються, з очима, ногами та запальним ключем на спині. Їх можна підбирати і кидати, щоб вони вибухнули. Боб-омби переслідують гравця на місці, запалюють свій запобіжник і самознищується, щоб завдати шкоди.

Писки подорожують морськими глибинами і пливуть від Маріо, коли він наблизиться. Писки, в основному, знаходяться поруч з монетами або утворюють фігури з монет. У них зазвичай є певний шлях, до якого вони прив'язані.

Блупери - схожі на кальмарів істоти, які живуть в океані. Вони мають чорну мітку на обличчі, що нагадує маску. Крім плавання у воді, у Блуперів є безліч здібностей, перша з яких, політ, вміння ховатися крізь землю, стріляти кульками чорнила і підривати противників енергетичними променями. Також вони можуть вистрибнути з води і напасти на Маріо.

Морські їжаки - це водні істоти з шипами, створеніі за образом морських їжаків, реальних тварин, які живуть у чистій солоній воді. Їх основна атака полягає в тому, щоб слідувати за своїм противником і атакувати його своїми шипами. Вони, в основному, зустрічаються під водою.

Лупаті примари - це маленькі білі примари з короткими руками, чорними очима з білими зіницями і постійно усміхненим ротом з двома зубами. Привиди не нападають безпосередньо на Маріо коли він підходить дуже близько, а залишаються в нерухомому положенні або переміщуються у встановленій області, роблячи їх швидше перешкодою, ніж ворогом.

Купити LEGO Super Mario Набір персонажів (71361-11) ви можете на нашому сайті. Доставка здійснюється не тільки по м. Київ, а й по всій Україні. Всі набори 100% оригінальні і сертифіковані.

Коментарі (0)

Залишити відгук

Будьте першим, залиште свій відгук про цей товар

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

231 шт.
6+
10 шт.
6+
205 шт.
6+
Артикул:
71372
11 шт.
6+
468 шт.
8+
1 010 шт.
8+
Артикул:
71361-6
1 шт.
6+
180 шт.
6+