>
Є в наявності
2649 грн
2396 грн
Купити в розстрочку

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

493 шт.
4 шт.
38.2 × 26.2 × 5.65 cm
7+
0 шт.

Рекомендовані Комплекти

+ =
3054 грн
2990 грн
+ =
4898 грн
4539 грн
+ =
2898 грн
2859 грн
Lamp

Ваш набір гарантовано засяє!

Battery

Лайткіт, працює від батарейок формату АА!

Книга

Детальна інструкція по встановленню LED-елементів!

USB Cord

USB-порт допоможе швидко з'єднати окремі елементи!

Cube

Використані тільки оригінальні прозорі елементи LEGO!

Опис

У наборі LEGO "У тіні Арішема" Ви постанете перед обличчям лідера Целестіалів. Саме він наділений владою вирішувати, чи повинна цивілізація планети жити або померти. Який вибір він зробить на цей раз - дізнаєтеся самі.

Хто такі Вічні і фільм про них

 • Історія створення Вічних. Вічні вперше були створені в 1976 році автором коміксів Джеком Кірбі. Однак, через деякий час проект був заморожений до тих пір, поки до нього не повернулися Марк Грюнвальд і Рой Томас. У 1985 році, після міні-серії, про них знову забули аж до 2006 року, поки не вийшов міні-комікс. А вже в 2021 році був випущений повнометражний фільм під назвою "Вічні".
 • Як з'явилися Вічні. Близько 5 млн років тому Землю відвідали Целестіали, які виявивши людей, провели з ними серію генетичних випробувань, в ході яких були створені Вічні і девиантов.
 • Про фільм "Вічні". "Вічні" - супергеройський фільм, який вийшов в 2021 році. Основна ідея - Вічні об'єднуються для захисту Землі від Девіантів.

Text below

Text below

Вічні в наборі

У наборі LEGO 76155 Ви зустрінете відразу команду Вічних. Кожен з них по своєму унікальний і володіє власними суперсилами.

 • Аяк - Вічна, наділена здатністю спілкуватися з Целестіаламі. Саме її Вас запропонують розташувати в руці Арішема. На ній блакитний костюм із золотими деталями, чимось схожий на той, що у Ікаріса;
 • Серсея - Вічна, що володіє даром перетворювати речі у що завгодно. У неї зелений костюм з білими деталями, що відрізняє дівчину від інших мініфігурок, у яких візерунки виконані золотим;
 • Ікаріс - Вічний, здатністю якого є суперсила. На персонажі блакитний костюм із золотими візерунками, які продовжуються і на ногах;
 • Кінго - Вічний, який може стріляти земної енергією. Він тут в фіолетовому костюмі, прикрашеному золотистими візерунками.

Ікаріс - Вічний, здатністю якого є суперсила. На персонажі блакитний костюм із золотими візерунками, які продовжуються і на ногах.

Аяк - Вічна, наділена здатністю спілкуватися з Целестіаламі. Саме її Вас запропонують розташувати в руці Арішема. На ній блакитний костюм із золотими деталями, чимось схожий на той, що у Ікаріса.

Всі, представлені тут мініфігурки мають двосторонні обличчя. Разом, вони дадуть Вам відчути, якого це бути справжнім супергероєм і перемагати Девіантів. Для цього, в набір додано зброю:

 • 2 кинджала;
 • меч;
 • клинок;
 • помаранчеві енергетичні заряди для Кінго.

​​​​​​

Серсея - Вічна, що володіє даром перетворювати речі у що завгодно. У неї зелений костюм з білими деталями, що відрізняє дівчину від інших мініфігурок, у яких візерунки виконані золотим.

Кінго - Вічний, який може стріляти земної енергією. Він тут в фіолетовому костюмі, прикрашеному золотистими візерунками.

Увага! Мініфігурки Аяки і Кінго є ексклюзивними для даного набору.

Арішем — верховний суддя

Як уже зрозуміло, сюди, в набір LEGO "У тіні Арішема" також доданий один з Целестіалів - Арішем. У його обов'язки входило вивчення рас, що населяли планети і на основі цього, винесення вердикту, жити цим расам чи ні.

А тепер, Ви можете отримати власного такого суддю, який у висоту сягатиме 30 сантиметрів. Через наявність безлічі шарнірів (шия, плечі, лікті, зап'ястя, таз і коліна), Арішем може приймати безліч поз. Тіло доповнено транс-рожевими деталями, які зроблені під кристали. Відсутність ступнів створює імітацію польоту.

Головна особливість Небожителя - підсвічування на грудях, для якого використовується блок, що світиться. Блок активується ззаду.

Увага! Для завершення цілісного образу Арішема, в даному наборі використовуються наклейки.

Девіант — кажан

Девіант, якого Ви отримаєте в наборі LEGO 76155 досить невеликий представник свого виду, тому перемогти його не складе труднощів. Кожна секція крил регулюється, так що ви зможете створити свого власного монстра.

Справжні фанати коміксів і фільму про Вічних оцінять додавання в набір збірної фігури Целестіала. Обов'язково потім поділіться своїми враженнями в відгуках до набору. А також напишіть, яке на вашу думку рішення прийняв Арішем щодо людської раси? З нетерпінням будемо чекати!

Вдалої і цікавої збірки! 

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари