>
Є в наявності
349 грн

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

133 шт.
2 шт.
14.1 × 12.2 × 4.6 cm
7+
0 шт.

Рекомендовані Комплекти

+ =
2598 грн
2239 грн
Lamp

Ваш набір гарантовано засяє!

Battery

Лайткіт, працює від батарейок формату АА!

Книга

Детальна інструкція по встановленню LED-елементів!

USB Cord

USB-порт допоможе швидко з'єднати окремі елементи!

Cube

Використані тільки оригінальні прозорі елементи LEGO!

Опис

Згідно коміксів, Вічні колись створили розумне життя на Землі, а тепер, з набором LEGO "Повітряний напад Вічних" Ви можете зібрати їх самих. Але не все так просто, адже разом з ними, Ви отримаєте Девіанта - їх ворога і руйнівника.

Хто такі Вічні і фільм про них

  • Історія створення Вічних. Вічні і їх противники Девіанти вперше були створені в 1976 році автором коміксів Джеком Кірбі. Однак, через деякий час проект був заморожений до тих пір, поки до нього не повернулися Марк Грюнвальд і Рой Томас. У 1985 році, після міні-серії, про них знову забули аж до 2006 року, поки не вийшов міні-комікс. Далі було знову сказано, що продовження не буде, але в 2021 році був випущений повнометражний фільм під назвою "Вічні".
  • Як з'явилися Вічні. Близько 5 млн років тому Землю відвідали Целестіали, які виявивши людей, провели з ними серію генетичних випробувань, в ході яких були створені Вічні і Девіанти. Після цього між ними відбувалося безліч конфліктів і воєн.
  • Про фільм "Вічні". "Вічні" - супергеройський фільм, який вийшов в 2021 році. Основна ідея - Вічні об'єднуються для захисту Землі від Девіантів.

Вічні в наборі

У наборі LEGO 76145 Ви познайомитеся відразу з двома представниками Вічних:

  • Спрайт - одна з Вічних, яка виглядає, як 12-річна дівчинка, але насправді зберігає в собі величезні сили. Її суперздатність - створювати реалістичні ілюзії. На ній повністю блакитний костюм з різноманітними візерунками на торсі. У дівчини двостороння голова з посмішкою з одного боку і переляканим виразом обличчя з іншого;
  • Ікаріс - Вічний, суперздатностями якого є надлюдська швидкість, сила і вміння літати. На персонажі його синій костюм із золотими візерунками на ньому. У Ікаріса двостороння голова зі звичайною посмішкою з одного боку і сердитим виразом обличчя з іншого.

Ці Вічні зможуть перенести Вас в світ супергероїв і дадуть можливість взяти участь в захоплюючій битві проти Девіанта. Для перемоги у них є два мечі-сая, один меч ніндзя і два бластера.

Увага! Мініфігурка Спрайт є ексклюзивною для даного набору.

Крилатий Девіант

Злісний Девіант наборі LEGO "Повітряний напад Вічних" представлений величезною літаючою істотою з рухомими крилами. Він, як і всі представники його виду виглядає досить страхітливо і місцями навіть огидно. Тулуб хоч і невеликий, але рухливий, адже всі шарніри на кульових опорах. Голова має підняті вгору вуха, чим нагадує давньоєгипетського бога Анубіса. Для крил використовуються нові леза з блискучою обробкою. Вони змінюють колір залежно від кута, під яким ви дивитеся на них, від жовтуватого до синього. У наборі LEGO 76145 Ви отримаєте 12 таких лез, і 1 запасне. Девіант виконаний переважно в синьо-сірих кольорах. На руках - золотисті кігті.

Увага! У збірці Девіанта присутні наклейки, зокрема на руках, ногах і голові.

Фанатам коміксів, нового фільму про Вічних і в цілому всесвіту Marvel сподобається збирати набір, присвячений вже культовим героям. Обов'язково потім поділіться своїми враженнями у відгуках до набору. А також напишіть, хто з Вічних Вам найбільше подобається і чому? З нетерпінням будемо чекати!

Вдалої і цікавої збірки! 

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари