>
Уточнити наявність
2649 грн
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань
Повідомити про наявність
Ми повідомимо вас відразу ж, як товар надійде до нас.
Купити в розстрочку

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

663 шт.
2 шт.
28.2 × 26.2 × 9.5 cm
18+
0 шт.

Опис

Всім, навіть Темному Володарю потрібно іноді відпочити і побути наодинці з самим собою. Саме для цього у нього було кілька камер для медитації по цілому всесвіту. Одну з них Ви зможете зібрати своїми руками в наборі LEGO "Медитаційний відсік Дарта Вейдера". Готова модель відмінно прикрасить Вашу поличку або робочий стіл.

Що таке камера для медитації?

По факту, камерами для медитації користувалися й інші, той же Лорд Каан, коли командував військами. Але Дарт Вейдер був найвідомішим їх користувачем. Саме в ній Енакін міг зняти маску і трохи подихати самостійно (після отриманих травм на Мустафарі йому потрібно було постійно носити герметичний костюм), але на жаль чи на щастя це не принесло бажаного результату. Всередині були множинні дисплеї, за допомогою яких Дарт Вейдер міг спілкуватися з підлеглими і віддавати накази.

Діаметр камери становив приблизно 3 метри, зовні її відкрити було неможливо. При відкритті, вона поділялася на 2 півсфери.

Дарт Вейдер і Максиміліан Вірс

У наборі LEGO 75296 Ви виявите відразу 2 мініфігурки: Темного Володаря і його вірного помічника.

  • Дарт Вейдер. Тут він з'являється в звичному всім вигляді: чорній броні, шоломі і накидці. Від попередніх фігурок його відрізняє наявність принтів на ногах і руках. У нього також можна зняти шолом, тим самим побачивши, всю в шрамах, голову. Зі зброї у Вейдера червоний світловий меч;
  • генерал Вірс. Поплічник Темного Володаря одягнений в сірий костюм, з сірою кепкою на голові. В руках у Максиміліана бластерний пістолет.

Порада! Вона допоможе Вам не тільки в наборі LEGO 75296, але і в багатьох інших. Якщо у Вас пом'ялася тканинна накидка, можна встановити низький рівень на паровій прасці, притиснути їх, і складки розійдуться за секунди.

LEGO-версія камери

У наборі LEGO "Медитаційний відсік Дарта Вейдера" Ви зможете зібрати ту саму камеру, розташовану на борту зоряного супервинищувача "Ката". Природно, модель майже повністю складається з чорних частин. Але при відкритті Ви можете побачити білий інтер'єр, який відмінно контрастує з основним кольором. Верхня частина підтримується деталями Technic. Камера розміщується на спеціальній основі-підставці і може відкриватися-закриватися точно так само, як це відбувалося в фільмах.

Усередині камери Ви побачите 3 панелі управління навколо Дарта Вейдера навколо вигнутого стільця. Навпроти - місце, де може стояти генерал Вірс. До слова на великому екрані Ви виявите генерала Оззеля, якого Вейдер задушив за непослух. Також на екрані буде Фірмус Піетт, який був підвищений до генерала після смерті Оззеля.

Вишенькою на торті стане табличка з назвою збірки і логотипом серії LEGO Star Wars "Darth Vader meditation chamber". Обов'язкова деталь, якщо Ви збираєтеся використовувати набір як демонстраційний.

Навіть в тому випадку, якщо Ви взагалі не розбираєтеся в конструкторі LEGO, в даному наборі подана проста інструкція, так що кожен зможе зібрати камеру не гірше справжнього джедая. Обов'язково потім поділіться своїми враженнями в відгуках до набору. А також напишіть, як ви ставитеся до Дарта Вейдера? З нетерпінням будемо чекати!

Купити набір LEGO "Медитаційний відсік Дарта Вейдера" (75296) Ви можете в нашому магазині.

Вдалої і цікавої збірки! 

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари