>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

953 шт.
0 шт.
390 × 260 × 70 мм
12+
Battery 0 шт.
3.7

Опис LEGO Ideas Левіафан - корабель у пляшці (92177)

Кожен з нас задавався коли-небудь питанням, як корабель може потрапити в пляшку, через настільки вузьке горлечко? І його неможливо вийняти назад, не порушивши цілісності. Це не можна назвати ніяк інакше як справжнім мистецтвом і точною майстерністю. Компанія ЛЕГО запрошує вас в дивовижний світ серії Lego Ideas з набором-новинкою 2021 року — Левіафан - корабель в пляшці (92177). Всі секрети потрапляння корабля в пляшку відкриються разом з ЛЕГО.

Всім шанувальникам моря і суднобудівникам присвячується. Перед вами гордий вітрильний красень "Левіафан", зберіть його з кубиків ЛЕГО, потім помістіть в середину пляшки. Зафіксуйте красу свого творіння в пляшці з кубиків ЛЕГО.

Демонструйте майстерність, прикрасьте дно пляшки елементами конструктора, що імітують воду, наче хвилі розбиваються об дно корабля.

"Левіафан" - відноситься до вітрильників типу галеон, одного з найдосконаліших типів парусних суден, великий багатопалубний вітрильний корабель, який оснащено сильною артилерійською зброєю. Ходив по океанах в 16-17 століттях в якості військового і торгового судна в далекі подорожі. Спочатку на них здійснювали свої походи іспанці, але з часом корабель став популярний по всьому світу.

Тепер корабель представлено компанією ЛЕГО, прекрасно деталізований, висотою 8 см, довжиною 14 см, шириною 5 см, на ньому є каюта капітана, щогли з майданчиком для вартового, шість гармат і прапори. Білосніжні вітрила прикрашені зображенням морського чудовиська з головою дракона і щупальцями восьминога.

Встановіть ваш Корабель в пляшку з ЛЕГО, а потім — на виставкову панель, постамент для "Левіафана", якиий прикрашено компасом, табличкою з назвою корабля, двома глобусами.

Закрийте збірною пробкою з восковою печаткою і гордо розміщуйте на самому видному місці в вашому домі. Здивуйте своїх друзів, нехай вони здогадаються, як корабель потрапив в пляшку і розправив там свої білосніжні вітрила.

Що в коробці? 962 деталі, інструкція по збірці, наліпки для деталізації.

Купити набір ЛЕГО 92177 Левіафан корабель в пляшці ви можете в нашому інтернет-магазині.

Відгуки про LEGO Ideas Левіафан - корабель у пляшці (92177)

Залишити відгук
 • 2.0

  12 січ, 2021
  Эта модель выглядела интригующе, но лично у меня хлипкая конструкция привела к многократным переделкам и постоянным ремонтам. Я понимаю, что Lego использует стандартные конструкции из кирпича, но у мачт так мало «места для маневра» в конструкции бутылки, что движение одного пальца разрушает всю лодку. Мне нравится программа фан-дизайна, но производственной группе нужно уделять больше внимания.
  Достоинства:
  Выглядит найс.
  Недостатки:
  Слишком все хлипкое. Пришлось правда постараться, чтобы сделать фото и не разрушить все.
 • 4.0

  12 січ, 2021
  Так круто, что лего вернули этот набор. Я хотел купить его еще давно, но он был слишком популярным и из-за этого его слишком быстро распродали. Мелких деталек хватает, будет с чем повозиться. Я лично хотел бы, чтобы он был немного длиннее, чтобы не сковать паруса, но когда вы закончите со всем продуктом, он действительно выглядит красиво. Интересный факт, шаг 59 - один из самых больших добавлений за один шаг (284 штуки) для воды!
  Достоинства:
  Прекрасное украшение, особенно если в конце протереть стекло.
  Недостатки:
  Прозрачные детали пачкаются. Хотелось бы, чтобы компас не был закреплен. Корабль немного коротковат.
 • 5.0

  12 січ, 2021
  Уже ведь был какой-то корабль в бутылке лего или что это было, не помню...Ну да ладно. Этот сделан неплохо, мне нравится как корабль ставится на воду. Хорошо сочетается с разными морскими украшениями, а я еще и дельфина добавил. Моя семья любит подсовывать друг другу записки в бутылку. Когда приходят мои племянники, всегда есть записка от них. Не думал, что будем использовать его так, но мне нравится.
  Достоинства:
  Купил по скидочке. Крутая эта морская тематика.
  Недостатки:
  Это разве не повтор какого-то набора?

Рекомендуємо подивитися ці товари

Артикул:
21109
321 шт.
9+ років
1 070 шт.
16+
Артикул:
21318
3 036 шт.
16+
864 шт.
16+
Артикул:
21323
3 662 шт.
18+
2 545 шт.
16+
Артикул:
21315
859 шт.
12+
Артикул:
21316
748 шт.
10+