>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

256 шт.
3 шт.
191 × 262 × 61 мм
8+
Battery 0 шт.

Опис LEGO Harry Potter У Гоґвортсі: урок заклинань (76385)

Зараз продзвенить дзвінок, який символізує початок магічного уроку заклинань. Гаррі Поттер і Чо Чанг поспішають на урок до професора Флитвіка. Приєднуйтесь до них у вивченні магічних премудростей з набором LEGO У Гоґвортсі: урок заклинань (76385).

"Заклинання — це слово за допомогою якого ми направляємо нашу енергію на створення того, що ми хочемо." — так починає свій урок професор Флитвік. Але уявлення про заклинання, як тільки про слова не зовсім вірне. Адже тільки слово без вашої чарівної палички не спрацює. Тому потрібно сказати інакше: "Заклинання — це слово, що супроводжуються певним жестом чарівної палички". Вимовляти заклинання потрібно тільки на мові їх створення, при перекладі слова не буде ніякого результату.

Перше завдання для наших героїв — підняти перо за допомогою заклинання. Як думаєте, чи впорається Гаррі з цим непростим завданням, адже поруч з ним чарівна Чо Чанг? Гаррі складно відвести від неї погляд, але і показати себе з поганого боку теж не входить в його плани.

Заклинань в світі магії величезна кількість і перед вами з Гаррі тільки відкривається світ чаклунства.

Ось, наприклад, заклинання "Репаро", що дозволяє відновлювати зламані предмети; "Сонорус" — збільшує гучність голосу до реву; "Редуціо" — заклинання, здатне зменшити що завгодно і т.д.

Даний набір є одним з чотирьох наборів колекції LEGO Hogwarts Moments, кожен представляє собою окремий клас з тим чи іншим уроком по тій або іншій дисципліні, де в даний момент навчаються двоє учнів під керівництвом професора.

Збирайте всі чотири набори колекції і створіть свій Гоґвортс з різними навчальними класами, такими як:

  • трансфігурації LEGO 76382,
  • зілляваріння LEGO 76383,
  • гербалогіі LEGO 76384,
  • заклинань LEGO 76385.

Навчайтеся новому разом зі своїми улюбленими героями. Всі фігурки наборів виконані дуже деталізовано і мають неймовірну схожість з персонажами фільму.

Запрошуйте ваших друзів-Поттероманів приєднатися до захоплюючих сюжетів гри. Створюйте нові пригоди разом з LEGO Hogwarts Moments.

Що в коробці? 256 деталі, 3 мініфігурки: Гаррі Поттер, Чо Чанг і професор Флитвік, інструкція по збірці, наліпки для деталізації.

Підручник заклинань ЛЕГО (76385) можна купити в крамниці "Флоріш і Блотс" на Алеї Діаґон, а також в нашому інтернет-магазині.

Відгуки про LEGO Harry Potter У Гоґвортсі: урок заклинань (76385)

Залишити відгук

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

Артикул:
71043
6 020 шт.
16+ років
878 шт.
9-14 років
496 шт.
8+
Артикул:
75956
500 шт.
7-14 років
694 шт.
8-14 років
403 шт.
8+
Артикул:
75955
801 шт.
8-14 років
922 шт.
9+