>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

241 шт.
3 шт.
191 × 262 × 61 мм
8+
Battery 0 шт.

Опис LEGO Harry Potter У Гоґвортсі: урок трансфігурації (76382)

Компанія LEGO і магічна колекція Hogwarts Moments запрошує вас в кращу магічну школу — Гоґвортс, а саме на урок трансфігурації, разом з друзями Роном та Герміоною. Трансфігурацію викладає заступник директора — професор Мінерва Макґонеґел, до неї на урок запізнення неприпустимо, тому покваптеся.

Трансфігурація — основна галузь магії, вивчає магічні способи і заклинання перетворення одних живих істот в інші неживі предмети і навпаки. Виступає в якості обов'язкового предмета з першого класу Гоґвортсу. Наука досить складна, потребує серйозного концентрації, певних магічних сил і знань.

На уроці вам знадобиться том-конструктор ЛЕГО У Гоґвортсі: урок трансфігурації (76382), виконаний у вигляді книги з гербом факультету Гріффіндор, а відкриваючи книгу, ви опинитеся в кабінеті трансфігурації і поринете у дивовижний світ магії і чаклунства.

Перше заняття — урок Перетворення. Ронові, як завжди, необхідна допомога: він перетворив щура в питний кухоль. Хоча Герміона і викладач професор Макгонегел попереджали його про правильну вимову заклинання і як правильно управляти чарівною паличкою, але у нього знову щось пішло не так.

Важливо, щоб ваші рухи були сміливі і рішучі, не варто крутити паличкою без необхідності, щоб ваші старання і перші спроби перетворення були вдалими. Перш ніж вимовляти заклинання, продумайте чіткий образ предмета, який ви хочете створити і чітко скажіть заклинання. Коли ви станете досвідченим чарівником, заклинання можна буде не вимовляти вголос, достатньо проговорити його про себе.

У разі непередбаченого перетворення скажіть "Репаріфарж" і все повернеться, як і було, але тільки тсс, цього професор Макґонеґел ще не розповідала на своїх уроках.

Цей чарівний набір колекції LEGO Hogwarts Moments: урок трансфігурації (76382) оснащено різними функціями і аксесуарам. Поєднуючи даний конструктор з іншими наборами колекції (Урок зіллєваріння ЛЕГО 76383, Урок Гербалогіі ЛЕГО 76384, Урок заклинань ЛЕГО 76385), ви зможете зібрати і відобразити повний навчальний процес школи Гоґвортс, розвиваючи рольову гру одночасно в чотирьох класах.

Кожен з наборів колекції трансформується в книгу (висотою 12 см, шириною 8 см, глибиною 4 см) і буде займати почесне місце на вашій полиці з підручниками, відчуйте себе справжнім учнем-чарівником.

Що в коробці? 241 деталь, 3 мініфігурки: Герміона Грейнджер, Рон Візлі, професор Мінерва Макґонеґел, інструкція по збірці, наліпки для деталізації.

Підручник трансфігурації ЛЕГО (76382) можна купити в крамниці "Флоріш і Блотс" на Алеї Діаґон, а також в нашому інтернет-магазині.

Відгуки про LEGO Harry Potter У Гоґвортсі: урок трансфігурації (76382)

Залишити відгук

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари

Артикул:
71043
6 020 шт.
16+ років
878 шт.
9-14 років
496 шт.
8+
Артикул:
75956
500 шт.
7-14 років
694 шт.
8-14 років
Артикул:
75955
801 шт.
8-14 років
922 шт.
9+
132 шт.
7-14 років