>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

314 шт.
3 шт.
354 × 191 × 70 мм
6+
Battery 0 шт.

Опис LEGO Friends Еко-кафе в Хартлейк-Сіті (41444)

Ласкаво просимо в перше екологічне кафе Хартлейк-Cіті з набором LEGO Friends Еко-кафе в Хартлейк-Сіті (41444)! Тут вам запропонують скуштувати тільки екологічно чисту і корисну їжу. В кафе працює Мія: вона готує смачні закуски і напої тільки зі свіжих овочів і фруктів, вирощених в саду при закладі. Допомагайте Мії збирати врожай і готувати з нього смачні страви, а головне – корисні кожному з нас. На кухні вже готовий теплий хліб для чудових свіжих сендвічів.

У Мії є перші клієнти: це містер Марсель зі своєю маленькою онукою, вони прийшли смачно пообідати, а головне здорово. Мія зараз привітає їх і прийме замовлення. Як думаєте. що замовить онука містера Марселя: смачний свіжий сендвіч і морквяний фреш чи щось інше? Меню еко-кафе багатогранне і кожен знайде страву на свій смак.

Також у Мії є спеціальний велосипед, на якому вона їздить по місту і продає смачний свіжий фреш з фруктів і овочів, вирощених у власному саду. Коли вона вирушає розвозити свіжовидавлені фреші, обов'язково надягає шолом: безпека понад усе!

По закінченню робочого дня допоможіть Мії сортувати сміття, адже це важливий момент в нашій еко-ініціативи.

За допомогою LEGO Friends 41444 ваші діти відкривають свої таланти, починають захоплюючі пригоди і місії, а також насолоджуються дружбою разом з персонажами серії. Нехай ваша дитина комбінує даний набір з іншими наборами LEGO: не тільки зі своїми, а також з наборами друзів для ще більш захоплюючих, веселих ігор і пригод.

Уже зараз залучайте своїх діток до еко-життя разом з LEGO Friends, нехай навчаються за допомогою кубиків LEGO піклуватися і покращувати нашу планету.

Що в коробці? 314 деталі, 3 мініфігурки, інструкція по збірці.

Купити набір LEGO Friends Еко-кафе в Хартлейк-Сіті (41444) можна в нашому інтернет-магазині.

Відгуки про LEGO Friends Еко-кафе в Хартлейк-Сіті (41444)

Залишити відгук

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Рекомендуємо подивитися ці товари

Артикул:
41395
778 шт.
8+
363 шт.
6+
241 шт.
6+
1 017 шт.
7-12 років
216 шт.
6+
488 шт.
7-12 років
379 шт.
6+
361 шт.
6+