>
В наявності
969 грн
736 грн

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

314 шт.
3 шт.
35.4 × 7 × 19.1 cm
6+
0 шт.
5.0

Рекомендовані Комплекти

+ =
1598 грн
1208 грн
+ =
2968 грн
2416 грн
+ =
1938 грн
1454 грн
+ =
3468 грн
2611 грн
+ =
3168 грн
2584 грн
+ =
1068 грн
820 грн
Lamp

Ваш набір гарантовано засяє!

Battery

Лайткіт, працює від батарейок формату АА!

Книга

Детальна інструкція по встановленню LED-елементів!

USB Cord

USB-порт допоможе швидко з'єднати окремі елементи!

Cube

Використані тільки оригінальні прозорі елементи LEGO!

Опис

Ласкаво просимо в перше екологічне кафе Хартлейк-Cіті з набором LEGO Friends Еко-кафе в Хартлейк-Сіті (41444)! Тут вам запропонують скуштувати тільки екологічно чисту і корисну їжу. В кафе працює Мія: вона готує смачні закуски і напої тільки зі свіжих овочів і фруктів, вирощених в саду при закладі. Допомагайте Мії збирати врожай і готувати з нього смачні страви, а головне – корисні кожному з нас. На кухні вже готовий теплий хліб для чудових свіжих сендвічів.

У Мії є перші клієнти: це містер Марсель зі своєю маленькою онукою, вони прийшли смачно пообідати, а головне здорово. Мія зараз привітає їх і прийме замовлення. Як думаєте. що замовить онука містера Марселя: смачний свіжий сендвіч і морквяний фреш чи щось інше? Меню еко-кафе багатогранне і кожен знайде страву на свій смак.

Також у Мії є спеціальний велосипед, на якому вона їздить по місту і продає смачний свіжий фреш з фруктів і овочів, вирощених у власному саду. Коли вона вирушає розвозити свіжовидавлені фреші, обов'язково надягає шолом: безпека понад усе!

По закінченню робочого дня допоможіть Мії сортувати сміття, адже це важливий момент в нашій еко-ініціативи.

За допомогою LEGO Friends 41444 ваші діти відкривають свої таланти, починають захоплюючі пригоди і місії, а також насолоджуються дружбою разом з персонажами серії. Нехай ваша дитина комбінує даний набір з іншими наборами LEGO: не тільки зі своїми, а також з наборами друзів для ще більш захоплюючих, веселих ігор і пригод.

Уже зараз залучайте своїх діток до еко-життя разом з LEGO Friends, нехай навчаються за допомогою кубиків LEGO піклуватися і покращувати нашу планету.

Що в коробці? 314 деталі, 3 мініфігурки, інструкція по збірці.

Купити набір LEGO Friends Еко-кафе в Хартлейк-Сіті (41444) можна в нашому інтернет-магазині.

 • 5.0

  19 тра, 2021
  Отличный набор лего для моих детей двух разных возрастных групп. Достаточно легко построить для моего 6-летнего ребенка, но при этом удерживал внимание на моем 11-летнем. Прилагаемые инструкции предлагают четкие пошаговые инструкции и очень подробны. Магазин очень симпатичный! Все аксессуары такие милые! Даже тележка была отличной забавной идеей. Он действительно хорошо сочетается с наборами друзей лего. Только у нас с набором случился несчастный случай, его разрушила собака. Однако, мы собрали все снова и еще раз убедились, что наборы лего устойчивы к повреждениям.
  Достоинства:
  Он учит детей экологическому сознанию. Новые фигурки (Ава, Марсель). Много растительности на самом кафе. Множество дополнительных деталей.
  Недостатки:
  Нету!
 • 5.0

  19 тра, 2021
  Набор Lego для органического кафе 41444 - это супер веселье, с котором можно часами играть. Представьте, что вы выращиваете фрукты и овощи, делаете бутерброды и смузи. Создайте игровое кафе и сделайте вид, что продаете все домашние продукты прямо тут же. Мне нравится, что люди крупнее и что с ними легко взаимодействовать. Этот набор - веселое приключение для всех возрастов. В нем так много забавных вещей, что в нем даже есть тележка с велосипедным блендером, на котором продавец может ездить.
  Достоинства:
  Интересная идея с разнообразными возможностями для игр. Очень понравились прозрачные стекла и двери, а также разнообразие овощей.
  Недостатки:
  Думаю, не каждый восприймет историю с эко-кафе.
 • 5.0

  19 тра, 2021
  Моим девочкам 8 и 11 лет понравилось складывать это вместе. Все сочетается друг с другом, как и должно, что делает его достаточно прочным для фактического использования. Это не был проект «построить и забыть». Они фактически играют с ним и добавили еще один набор, который сделали пару месяцев назад. Еда также может быть легко использована в других наборах. Я бы точно порекомендовала это
  Достоинства:
  Очень трендовая идея создать набор с эко-кафе. У нас даже в городе такого нету, а набор есть)) В наборе есть дедушка, только я не поняла, владелец он, выращивает овощи или посетитель,
  Недостатки:
  Кафе как всегда открытое.

Видео Товара

Рекомендуємо подивитися ці товари