>

LEGO DUPLO Історія іграшок: поїзд (Артикул: 10894)

Уточнити наявність
699 грн.
Додати в список бажань Додати в список бажань

По Киеву 65 гривен

По УкраинеСогласно условиям перевозчика

Самовывоз.Бесплатно

 

Оплатити замовлення Ви можете:

  •  готівкою при отриманні товару.
  •  переказ коштів на карту.
  •  грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати уточнюйте у оператора при підтвердженні замовлення.

Опис

Сядьте на поїзд LEGO DUPLO 10894 «Історія іграшок: поїзд» разом з Вуді і Баззом Лайтером! На кожній станції для шанувальників мультфільмів «Історія іграшок» (Toy Story) компанія Disney Pixar пропонує безліч надихаючих пригод і рольових ігор. Навчання грі і розвиток соціальних і емоційних навичок доставляють велике задоволення завдяки двом знайомим персонажам, які разом намагаються захистити банк від злого генерала Голонека, представленого на плакаті «Розшукується». Класичний паровоз легко побудувати, що дозволить дошкільнятам розвинути свої перші будівельні навички і візуально-моторну координацію в обстановці, яка упізнається по улюбленим мультфільмам Pixar. Набір включає в себе дві мініфігурки: Вуді і Базза Лайтера з крилами, які знімаються.

  • Поїзд з дахом, який відкривається. У набір також входить кактус.
  • Аксесуари: банківський сейф, ласо, кубик з картинкою грошей і плакат «Розшукується», який допоможе вам почати цікаву історію.
  • Поїзд має висоту понад 14 см, довжину 19 см і ширину 6 см.

Коментарі (6)

Залишити відгук
5.0

14 чер, 2019
Взагалі звичайно лего дорого виходить, але парочку-трійку наборів хоча б треба мати, так аак це дуже цікаво. Цей набір з поїздом купила тому, що мультик Історія іграшок наш улюблений. Це захват повний!!! Діти вже дня три тільки в лего поїзд і грають. Шкода немає інших фігурок з мультика, докупила б... Мені вийшло з хорошою знижкою, тому по кишені не дуже вдарило...
5.0

8 чер, 2019
Сыночку приобрела данный конструктор, мне его самой интересно собирать, все детали сделаны замечательно, удобно брать и собирать. Играть тоже весело, так что всем однозначно советую.

Рекомендуємо подивитися ці товари

26 шт.
2-5 років
67 шт.
2-5 років
65 шт.
1,5-5 років
Артикул:
10871
29 шт.
2-5 років
Артикул:
10869
104 шт.
2-5 років
19 шт.
2-5 років
8 шт.
2-5 років
59 шт.
2-5 років