>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

114 шт.
2 шт.
262 × 191 × 61 мм
4+
Battery 0 шт.

Опис LEGO Disney Princess Святковий човен Аріель (43191)

Яка дівчинка не захоплювалася прекрасною русалкою Аріель? Яка дівчинка не уявляла себе нею, співаючи пісні з мультфільму? Яка дівчинка не мріяла про таке ж красиве червоне волосся? Навіть не здивуємося, що були мрії про милий риб'ячий хвостик. Але в новому наборі LEGO Disney Princess Святковий човен Аріель (43191) героїня представлена ​​вже без риб'ячого хвоста, вона справжня принцеса.

На святковому кораблі Аріель відправляється у весільну подорож вже зі своїм чоловіком принцом Еріком. Першою зупинкою святкового корабля LEGO Disney Princess 43191 буде причал, де можна  трохи освіжитися перед танцем з Еріком. На верхній палубі вже почав свій неперевершений вокальний виступ Себастьян.

Як ви можете охарактеризувати прекрасну принцесу Атлантики Аріель? Напевно, ви будете згодні, що вона цікава, дуже добра, яскрава, весела, але, між тим, досить уперта і бунтівна. Всі її риси характеру завжди викликали прихильність та надзвичайну цікавість, особливо у юних дівчаток. Подаруйте вашій дівчинці, прекрасну і цікаву Аріель в наборі LEGO Disney Princess Святковий човен Аріель (43191) – з її новою реальністю і цікавим світом.

Чи знаєте ви, які цілі ставила перед собою і здійснювала принцеса Аріель? Їй вдалося повернути щастя і музику в колись сіру Атлантику. Безумовно, одна з головних її мрій – це позбутися риб'ячого хвоста і стати людиною.

Її дідусь – сам бог Посейдон, батько – могутній король Тритон, мама – королева Афіна, але вона, на жаль, загинула при зіткненні з великим піратським кораблем. У Аріель є аж шестеро сестер: Аттіна, Алана, Аріста, Аквата, Аделла і Адріана, яких вона дуже любить. У морської принцеси велика сім'я. Розвивайте ваші рольові ігри, створюючи свою велику сім'ю, комбінуючи набори LEGO Disney Princess.

Вирушайте разом з нашими героями в незабутню подорож!

Що в коробці? 114 деталі, 2 мініфігурки, інструкція по збірці, цифрова інструкція PLUS з використанням додатку LEGO Building Instructions.

Купити набір LEGO 43191 можете в нашому інтернет-магазині.

Відгуки про LEGO Disney Princess Святковий човен Аріель (43191)

Залишити відгук

Будьте первым, оставьте свой комментарий об этом товаре

Рекомендуємо подивитися ці товари

133 шт.
5+
105 шт.
5+
302 шт.
6+
111 шт.
5+
701 шт.
6+
Артикул:
41167
521 шт.
4+
300 шт.
6+
108 шт.
4+