>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

327 шт.
0 шт.
262 × 191 × 61 мм
7+
Battery 0 шт.
5.0

Опис LEGO Creator Космічний видобувний робот (31115)

На інших планетах повно корисних копалин, які можна спостерігати з поверхні і в гірських породах. Для таких гірських робіт і був створений космічний робот, який можна побудувати з деталей набору серії Creator 31115 Космічний видобувний робот.

Неймовірна кількість шарнірів

О так, цей робот має багато шарнірів по всьому корпусу, чимось повторюючи суглоби справжньої людини. Шарніри на ногах дозволяють йому впевнено пересуватися по поверхні іншої планети, а шарніри на руках — вміло використовувати свої пристрої для видобутку гірських порід.

Пристрої робота

Для видобутку космічний робот використовує круглий бурильний пристрій, за допомогою якого він з легкістю риє грунт. Щоб піднімати і складати корисні копалини він використовує механічну долоню на другій руці.

Швидке пересування

Для швидкого пересування по планеті робот може використовувати реактивний ранець, який розташовується у нього на спині. Його важко не помітити, так як він забарвлений в яскравий жовтий колір.

Додаткові моделі

Крім робота з кубиків можна зібрати зеленого прибульця — мешканця цієї планети. І також світлу гірську породу, з якої визирають зелені незвідані кристали.

3 в 1

З деталей цього набору можна зібрати ще дві різні моделі.

 • Перша — це високий робот, з вдосконаленими ногами і радіолокаційної антеною. У цього робота є маленький помічник, яким він може керувати.
 • А друга модель — це прямокутна машина прибульця, яка пересувається на роботизованих лапах.

Вибирайте одну модель з трьох і вперед за справу. Допоможіть космічним роботам добути більше зелених кристалів!

Відгуки про LEGO Creator Космічний видобувний робот (31115)

Залишити відгук
 • 5.0

  27 бер, 2021
  Побачив цього робота ще на анонсі і перша реакція була така: робот? прикольно! А після виходу ще й побачив ціну та впевнився, що треба брати. Ну за 3 робота та прибульця лише 800 гривень - доволі демократично. Не знаю яка це збірка по рахунку, начебто друга, але мені найбільше сподобався робот на довгих ногах. Нагадує чужого з фільму, хоча над головою я трохи попрацював самостійно. Ну а прибулець - це взагалі моя нова березнева любов, такий прикольний.
  Достоинства:
  Чудова ціна як для серії та наповнення набору. Іноді збірки виходять схожі, але тут абсолютно 3 різні роботи. Ну і звичайно ж прибулець - просто мілашка.
  Недостатки:
  Занадто багато білих деталей.
 • 5.0

  2 бер, 2021
  Воу-воу, это что за робот такой. Он таак стильно выглядит белым с яркими акцентами. Мехи не новые для лего, но в формате 3 в 1 я вижу их впервые. Основная модель самая большая. Его туловище очень прочное, с использованием перевернутых кирпичей и пластин 2 × 6, чтобы скрепить вместе в прочный каркас. Поскольку руки разные, то сборка не очень повторяется. Второй мех гораздо тоньше, с большим упором на ноги. Третий чем-то похож на паука или марсоход. Как дополнение к ним - максимально милый инопланетянин.
  Достоинства:
  Имея 3 абсолютно разных робота на выбор, набор стоит очень недорого. Думаю, многим понравится белый цвет с яркими акцентами.
  Недостатки:
  Набор без минифигурок, хотя один астронавт был бы очень кстати.
  • 31 бер, 2021
   Как что за робот? Очень даже приколдесный))

Рекомендуємо подивитися ці товари

Артикул:
10246
2 262 шт.
16+ років
1 471 шт.
16+ років
Артикул:
31101
163 шт.
7+
898 шт.
12+ років
Артикул:
10253
4 163 шт.
16+ років
221 шт.
7+ років
134 шт.
6+
Артикул:
10255
4 002 шт.
16+