>

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

97 шт.
4 шт.
540 × 282 × 118 мм
2+
Battery 0 шт.
5.0

Опис LEGO DUPLO Хлів, трактор і догляд за тваринами (10952)

Настав час стати справжнім фермером і унікальний конструктор LEGO Duplo 10952 Barn, Tractor & Farm Animal Care допоможе зробити це.

Чим же набір може здивувати?

Відкриваючи коробку, малюк виявить в ній 97 деталей, які відмінно між собою взаємодіють. З них діти можуть зібрати величезний зелений трактор, не менше величезний сарай, тюк сіна з реалістичною текстурою і ще дуже багато різних цікавинок.

На окрему увагу заслуговують фігурки тварин, серед яких є:

 • свинка;
 • овечка;
 • кінь;
 • собака;
 • курка;
 • півень;
 • корова.

Дитина може доглядати за ними, грати з ними або просто милуватися їх детальним зовнішнім виглядом. У будь-якому випадку, вона залишиться задоволеною.

Неможливо обійти стороною і мініфігурки чоловічків, яких тут аж 4. Вони зроблять гру ще цікавіше і забезпечать ще більше можливостей для веселощів.

Конструктор ЛЕГО Дупло 10952 Хлів, трактор і догляд за тваринами зможуть легко зібрати діти віком від 2-х років. Для цього в коробці є спеціальна покрокова інструкція, яка значно спростить процес складання.

А ось ще дещо!

Численними дослідженнями було доведено, що під час гри з ЛЕГО діти не тільки отримують море позитивних емоцій, а й розвиваються. У них задіюється дрібна моторика рук, логіка, уява, посидючість і багато інших якостей. Більш того, якщо діти грають в колі друзів, то у них ще й виробляються правильні комунікативні якості, які так важливі в сучасному світі. Не кожна іграшка може таким похвалитися, чи не так?

Щоб купити набір ЛЕГО ДУПЛО 10952 Хлів, трактор і догляд за тваринами, досить просто оформити заявку на нашому сайті.

Відгуки про LEGO DUPLO Хлів, трактор і догляд за тваринами (10952)

Залишити відгук
 • 5.0

  27 бер, 2021
  Мой 3-летний ребенок любит животных и попросил набор для расширения своей фермы. Сначала он не хотел играть с собакой, потому что “её морда не выглядит счастливой”. Пришлось объяснять, что это просто взрослый и серьезный пес. В остальном ему понравилось, играет целыми днями. Трактор работает с нашими прицепами для поездов лего-дупло. Я думаю, что это отличный набор, но по цене, я бы хотел, чтобы в нем было больше животных, например уток.
  Достоинства:
  Набор сочетается с остальной серией, в частности с поездами. Все ярко, красочно.
  Недостатки:
  Для детского набора слишком злые собаки. За такую цену можно было и добавить животных.
 • 5.0

  2 бер, 2021
  Лучше конечно сразу взять этот набор, а уже если захочется, то потом добавить дополнительных животных. Я просто не понимаю зачем циркаться отдельно с набором с трактором, или курицами, если можно взять сразу где все вместе. Сначала я немного скептично относилась к салатовому трактору, но увидев в жизни осталась довольна. Есть все животные: курицы, лошади, коровы и тд. Также 4 минифигурки фермеров, стойла и инвентарь.
  Достоинства:
  Крутая синяя курица на верхушке (только почему синяя?). Полный набор разных животных и вообще всего, что нужно на ферме или ранчо.
  Недостатки:
  ---
  • 31 бер, 2021
   Согласна, салатовый трактор выглядит необычно. Но красный как-то банально, так что я доволен таким цветом.

Рекомендуємо подивитися ці товари

129 шт.
2+
Артикул:
10886
34 шт.
1,5+ років
85 шт.
1+
Артикул:
10874
59 шт.
2-5 років
1 шт.
0-5 років
Артикул:
10882
23 шт.
2-5 років
38 шт.
2-5 років
8 шт.
2-5 років