>
Під замовлення
899 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

 •   готівкою при отриманні товару.
 •   онлайн оплатою на сайті.
 •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

104 шт.
1 шт.
15.7 × 6.1 × 14.1 cm
5+
0 шт.
5.0

Опис

Автоспорт в LEGO-місті розвинений на досить високому рівні. Вашій увазі пропонується чудовий зразок автомобіля-боліда, гоночний жовтий спорткар. Цей потужний автомобіль оснащений "люстрою" фар на бампері, обтічним дизайном і двома вихлопними трубами, за рахунок чого досягається максимальний розгін при старті. З таким спорткаром його водієві, гонщику в червоно-білому костюмі, забезпечені будь-які призи та нагороди!

 • 5.0

  2 лип, 2019
  Мій син дуже любить машинки і лего, тому коли я побачила цей набір у мене і сумнівів не виникало в тому, що треба брати. І звичайно я не прогадала, так як дитина була на сьомому небі від щастя. Конструктор дійсно хорошої якості, всі детальки легко встають на своє місце, а інструкція дуже докладна, тому дитина без зусиль сам збирає конструктор. Машинка виходить середнього розміру, по підлозі їздить добре. Єдино я постійно боюся, що детальки загубляться, але син дбайливо ставитися до конструктора і поки все на місці.
 • 5.0

  1 лис, 2018
  Именно об этом конструкторе Лего мой сын уже давно мечтал, поэтому не могли ему его не купить. Всё нравится.

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари