>
Під замовлення
2999 грн
Ціна вказана на момент останнього продажу.
<svg class="svg-icon" viewBox="0 0 50 50" xmlns="http://www.w3.org/2000/svg" version="1.1"> <use xlink:href='#icon-wish-list'></use> </svg>Додати в список бажань Додати в список бажань

По Києву: 120 грн

По Україні: за умовами перевізника

Самовивіз: безкоштовно

Оплатити замовлення Ви можете:

  •   готівкою при отриманні товару.
  •   онлайн оплатою на сайті.
  •   грошовим переказом на розрахунковий рахунок.

Реквізити для оплати і підтвердження замовлення отримаєте за допомогою смс повідомлення.

120 шт.
0 шт.
18.8 × 5.2 × 14 cm
6+
0 шт.
5.0

Опис

Серед темних глибин морських і океанічних вод тихо чекає свого часу тотемна тварина Акіда. Водоплавний Біонікл оснащений гарними плавцями і двома шестиствольними підводними гарматами, здатними відбити напад будь-якого ворога. Щоб захистити свій ареал проживання від проникнення незваної тіньової пастки, Акіда вирішує зробити здвоєний залп з гармат в неї. Один момент — і ворог переможений!

  • 5.0

    16 січ, 2019
    Продовження збору колекції. Як і у всіх тотемних тварин у набір входить капкан, але у нього є невелика відмінність, у цього капкана є ще й пропелер, особливого функціоналу він не несе. Птах-риба виконана в кольорі стихії води, мій улюблений колір блакитний. Також цю модель відрізняє від інших моделей наявність підставки для неї. Я б такі підставки ввела в усі конструктори такого плану. Дуже зручно зберігати і навіть грати. В даному випадку ця підставка несе в собі імітацію польоту. У Акіди є шутери, які можуть вистрілювати торпедами, дуже люблять дітки цими штуками гратися. Мені сподобався дизайн голови – яскравий красивий і приємний. Збирається модель недовго. Якість деталей на висоті. У моделі шутери рухливі і фіксуються, ними управляти можна за допомогою центрального плавця. Класний набір!

Видео Товара

Аксесуари

Рекомендуємо подивитися ці товари