Зимові новинки 2017

Previous Next

     Вже зовсім скоро зимовий сезон 2016 – 2017 років почне засипати країну сніжком та бадьорити морозами в повній мірі, а це значить, що і наш магазин Constructors.com.ua потішить вас новенькими конструкторами LEGO, загальна кількість яких в оновленому асортименті сягає більше 120 найменувань 13 різних серій! Що ж, давайте дізнаємось, які сюрпризи під Новий Рік та Різдво підготували нам виробники чудового конструктору!
     Чемпіонами оновленого асортименту LEGO по кількості нових наборів є лінійки LEGO Duplo, LEGO Friends, LEGO City та LEGO Star Wars, що містять в собі по 15-16 новеньких сетів кожна.
     Оновлення серії LEGO Star Wars присвячено подіям, що розгорнуться в сюжеті нового фільму саги «Вигнанець-1: Зоряні Війни. Історії», який вийде на екрани у середині грудня 2016 року. Фанати серії зустрінуть тут мікрокораблі, оновлені та нові мініфігурки і великі ростові екшн-фігури головних героїв прем’єри.  
     Серії Friends та City традиційно представлять юним шанувальницям та шанувальникам конструктору креативні ідеї, що втілені у новеньких святкових наборах із звірятами й дівчатами-подругами LEGO Friends та потужних поліцейських і спортивних машинах ЛЕГО-міста. У лінійці Duplo малеча зустрінеться з яскравими наборами, що допоможуть їм пізнати усе різнобіччя навколишнього світу.
      Наступними за обсягом оновлень йдуть серії LEGO Nexo Knights, LEGO Creator та LEGO Technic. Лінійка Nexo Knights оновилась 11 наборами, що розкажуть про нові пригоди короля Хальберта та його відважного лицарства у запеклих боях проти армії енерго-монстрів шута Джестро. Фанати творчих ідей в конструюванні відкриють для себе нові набори LEGO Creator, а любителі точних механізованих моделей з максимумом функцій познайомляться з 10 новими сетами Technic, де матимуть змогу зібрати масштабні копії швидкісного боліду Porsche 911 GT3, спортивного байку BMW 1200 RS та гусеничного всюдихіду на дистанційному керуванні!
     Третє місце по масштабності оновлень (5–7 наборів на лінійку) ділять між собою 4 серії – LEGO Disney, LEGO Classic, LEGO Juniors та LEGO Ninjago. Лінійка Disney має 6 нових наборів по мотивам улюблених мультфільмів та розповідає про пригоди принцес Анни, Ваяни та інших.

     Серії Classic та Juniors мають відповідно 5 і 7 новинок, що стимулюють творчий розвиток дитини та будуються за принципами простого моделювання (великі модульні деталі Classic) та розвитку вільних уявлень про варіанти побудови.

     На подив наш та подив любителів пригод самураїв, лінійка Ninjago, яка колись оновлювалась 15-20 наборами за півроку, тепер дарує своїм прихильникам лише 7 новинок, які розповідають про битву відважних ніндзя з черговими силами зла (яких тепер уособлюють небезпечні Червоні воїни Змії у гарних сіро-сталевих обладунках).

     Серед оновлень асортименту нашого магазину слід відзначити ексклюзивну серію LEGO Architecture з трьома новими наборами, які знайомлять нас з найвизначнішими архітектурними пам’ятками у форматі мікро-панорам Сіднею (Австралія), Чикаго (США) та Лондону (Великобританія). Зазначимо, що це вже другий випуск компанією LEGO наборів, які присвячені забудовам цих місцевостей. В минулому в серії Architecture вже виходили Сіднейський оперний театр, іллінойський  «Фарнсуорт-Хаус» (неподалік від Чикаго) та англійський легендарний Біг-Бен.

     Завершує наш екскурс у зимовий калейдоскоп LEGO-прем’єри зовсім нова серія LEGO DC Super Hero Girls, яка виокремлена з лінійки LEGO Super Heroes спеціально для дівчат та розповідатиме про героїчні пригоди жінок-супергероїв: Харлі Квінн, Жінки-кішки, Диво-Жінки та інших героїнь коміксів та серіалів DC. Мініфігурки в цих серіях зроблені в масштабі мініфігурок лінійки LEGO Friends, тож маленькі шанувальниці конструктору можуть поєднувати ці дві серії ЛЕГО у своїх іграх, створюючи для дівчат з обох лінійок LEGO нові неймовірні сюжети та пригоди!
     Тож, як бачимо, вибір новорічних подарунків завдяки старанням дизайнерів LEGO буде нелегким – аж очі розбігаються від кількості новеньких наборів! Тому ми бажаємо вам вдалих покупок та нагадуємо, що оператори call-центру та онлайн-чату Constructors.com.ua невтомно працюватимуть навіть у найбільш «спекотні» передноворічні дні, аби допомогти вам у пошуках ідеального набору!

     Звертаємо вашу увагу! Зимові новинки розділені на дві частини:
          - у грудні нас порадують новинки таких серій, як DUPLO, Disney Princess, Friends, City, NEXO KNIGHTS, Star Wars;
          - у січні до нас приєднаються новинки серій Classic, Juniors, Creator, DC Super Hero Girls, Technic, Ninjago, The LEGO Batman movie, Architecture.
     Веселих вам свят та приємних вражень!