>
Новина
Опубликовано04.01.2017

THE LEGO BATMAN MOVIE

Новость
Опубликовано, 04.01.2017

     Схоже, компанія LEGO вирішила повільно перебрати на себе не тільки титул одного з найкращих світових виробників іграшок, але й титул популярної кіностудії. Дебютувавши на великих екранах світу анімаційним гостросюжетним екшн-фільмом LEGO Movie, на честь якого компанія присвятила цілу однойменну лінійку чудових наборів, LEGO продовжує традицію приборкання світу кіноіндустрії, анонсувавши вихід у лютому 2017-го другого повноцінного сімейного фільму «The LEGO BATMAN Movie». Як вже здогадуєшся з назви, сюжет буде розгортатись навколо нових пригод супергероя Готем-Сіті Бетмена та його друзів – з психічної лікарні Аркхем втік злодій Джокер з поплічниками, тож Бетмену доведеться разом з напарником Робіном зібрати «Лігу Справедливості», щоб зупинити кримінал в Готем-Сіті.

 

      Як і очікувалось, LEGO випустила також і нову лінійку The LEGO BATMAN Movie, присвячену фільму, яка буде наочно втілювати в собі основні та кульмінаційні сцени екшну. Лінійка містить в собі 14 основних наборів та дуже багато промо-наборів, які, судячи з усього, будуть реалізовуватись в Європі. Традиційно, розміри наборів варіюються від маленького (побіг Джокера на зв’язці повітряних кульок) до гігантського (Бетпечера) – ви зможете обрати гарячу новинку ЛЕГО на свій гаманець та смак. Всі мініфігурки супергероїв серії The LEGO BATMAN Movie отримали новий дизайн, також ви зможете керувати диво-машинами – джипом Вбивці Крока, швидкісним Бетмобілем з функцією обертання колес навколо власної вісі, зеленим спорткаром злодія Загадочника та пафосним лоурайдером Джокера з потужними амортизаторами. Окрім транспорту на колесах, у фанатів саги про Готем-Сіті і Темного Лицаря з’явиться можливість відвідати Бет-печеру, де Бетмен зберігає декілька бойових костюмів, свою супер-техніку і має власну в’язницю, врятувати комісара Гордона від Джокера та Жінки-Плюща за допомогою диво-машини «Скатлер» і, нарешті, побудувати велетенського глиняного монстра!

      Також нагадуємо про інші зимові новинки. У січні до нас приєднаються новинки серій Classic, Juniors, Creator, DC Super Hero Girls, Technic, Ninjago та Architecture. Тож, завітайте і ви до нашого магазину Constructors.com.ua, аби заздалегідь купити чудові сети LEGO!