>
Новина
Опубликовано18.05.2017

Конкурс до Дня Києва

Новость
Опубликовано, 18.05.2017

Раді повідомити вам результати цьогорічного конкурсу на будівництво до дня Києва. Цього разу у конкурсі прийняли участь 61 робота, зібравши яких разом, можна проводити цілі екскурсії ЛЕГО Києвом. Тут ти знайдеш декілька інтерпретацій Батьківщини-Мати, Червоний корпус університету, Андріївську церкву, Софію Київську, Пам'ятник засновникам Києва, Золоті ворота, Київський зоопарк, Пейзажну алею, Стелу, київський каштан та навіть “Київський торт”!
Хочемо відмітити, що рішення з приводу першого та другого місця були однозначні, що ж до третього — думки розділились, тому ми прийняли рішення нагородити трьох переможців у категорії 3 місце. Нагадуємо, що всі без виключення учасники, що не посіли призового місця, отримають одноразову знижку у 15% на придбання улюбленого конструктору у нашому магазині Constructors.com.ua! Отже, перейдемо тепер до переможців.
Перше місце посіла робота Михайла Політаєва — “Київський фунікулер”, переможець отримує ЛЕГО набір 10704 "Коробка креативу”.

Друге місце зайняв учасник з роботою "Московський міст після реконструкції” — Юрій Бруква, який стає володарем набору 10703 "Коробка творчого будівництва".

Третє місце розділили між собою 3 учасники:
-Міхей Нестеренко з роботою "Золоті ворота" 
-Олена Дзвоник з роботою “Київський національний університет імені Тараса Шевченка”
-Солтик Данило та Олег з роботою "Собор Софія Київська". Вони отримають набори 10708 "Зелена творча коробка".

Переглянути Київ очима дітей ви можете тут.
З любов’ю до маленьких будівників,
Команда Constructors

 

Ми оголошуємо конкурс до Дня Києва, святкування якого цього року відбудеться 28 травня. Переможці отримають чудові набори для творчості: 10704 "Коробка креативу" (1-е місце), 10703 "Коробка творчого будівництва" (2-е місце) та 10708 "Зелена творча коробка" (3-е місце) , а всі учасники — заохочувальний приз — знижку -15% на придбання конструктору.
Для участі необхідно:
1. Побудувати з ЛЕГО кубиків інсталяцію/споруду/символ Києва
2. Зробити фотографію свого витвору, це може бути як одне фото, так і декілька фото, але не більше 3 шт. 
3. Надіслати лист на імейл legokievday@gmail.com з фотографіями, вказавши назву роботи (до 10 слів), вік, ім’я та прізвище учасника. Важливо! Батьки можуть допомагати у будівництві, але вони не мають бути основними учасниками, робота повинна бути побудована/спроектована дітьми. Якщо ж у будівництві приймали участь батьки, вкажіть це також у листі. Вік учасника має бути до 16 років.
4. 29 травня ми оголосимо результати конкурсу на нашому сайті, сторінках
Facebook, Instagram, Google+.
Період проведення акції: 19.05.2017 — 28.05.2017 включно.
Подивитися альбом з роботами можна
тут.
*Обирати переможців конкурсу буде команда Constructors та представник спільноти
Ukrbricks.
**Акція проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться антитерористична операція.
*** Роботи не мають повторюватися: якщо ваша робота приймала участь в аналогічному/схожому конкурсі — вона автоматично виключається з участі.
****При побудові моделі можна використовувати тільки оригінальні деталі ЛЕГО, елементи сторонніх конструкторів заборонені
*****Знижка не сумується з іншими акціями і дисконтними програмами сайту.