Конкурс до Дня Києва

Previous Next

Ми оголошуємо конкурс до Дня Києва, святкування якого цього року відбудеться 28 травня. Переможці отримають чудові набори для творчості: 10704 "Коробка креативу" (1-е місце), 10703 "Коробка творчого будівництва" (2-е місце) та 10708 "Зелена творча коробка" (3-е місце) , а всі учасники — заохочувальний приз — знижку -15% на придбання конструктору.
Для участі необхідно:
1. Побудувати з ЛЕГО кубиків інсталяцію/споруду/символ Києва
2. Зробити фотографію свого витвору, це може бути як одне фото, так і декілька фото, але не більше 3 шт. 
3. Надіслати лист на імейл legokievday@gmail.com з фотографіями, вказавши назву роботи (до 10 слів), вік, ім’я та прізвище учасника. Важливо! Батьки можуть допомагати у будівництві, але вони не мають бути основними учасниками, робота повинна бути побудована/спроектована дітьми. Якщо ж у будівництві приймали участь батьки, вкажіть це також у листі. Вік учасника має бути до 16 років.
4. 29 травня ми оголосимо результати конкурсу на нашому сайті, сторінках Facebook, Instagram, Google+.
Період проведення акції: 19.05.2017 — 28.05.2017 включно.
Подивитися альбом з роботами можна тут.
*Обирати переможців конкурсу буде команда Constructors та представник спільноти Ukrbricks.
**Акція проводиться по всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться антитерористична операція.
*** Роботи не мають повторюватися: якщо ваша робота приймала участь в аналогічному/схожому конкурсі — вона автоматично виключається з участі.
****При побудові моделі можна використовувати тільки оригінальні деталі ЛЕГО, елементи сторонніх конструкторів заборонені
*****Знижка не сумується з іншими акціями і дисконтними програмами сайту.